En enää kestä sitä, että minä, 20v nainen, kiihotun vain yli 40v miehistä. En ymmärrä mikä siinä viehättää, mutta heti kun tapaan jonkun mukavan 40-55v(!!!) miehen, haluaisin häntä todella paljon. Mielestäni vanhemman miehen kroppa vain on vastustamaton...
Mistä ihmeestä sitten saisin tuon kokemuksen, vanhin kenen kanssa olen ollut oli 36 vuotias, mutta ei vielä ajanut samaa asiaa kuin fantasioideni miehet. Sen täytyy olla vanhempi.
Haluaisin jonkun reilusti yli 40 vuotiaan miehen, joka olisi seksikäs ja mukava..en vain tiedä mistä sellainen löytyisi!!!!!
Toinen mikä kiihottaa suuresti, on sormus miehen sormessa...
kauheaa, mutta totta...
Mistä ihmeestä sitten saisin tuon kokemuksen, vanhin kenen kanssa olen ollut oli 36 vuotias, mutta ei vielä ajanut samaa asiaa kuin fantasioideni miehet. Sen täytyy olla vanhempi.
Haluaisin jonkun reilusti yli 40 vuotiaan miehen, joka olisi seksikäs ja mukava..en vain tiedä mistä sellainen löytyisi!!!!!
Toinen mikä kiihottaa suuresti, on sormus miehen sormessa...
kauheaa, mutta totta...
Vastaukset 26
Vanhimmat
Näinhän siinä käy että kun ihmettelet mikset löydä mistä kiihotut ja mitä etsit,niin jopa iski hauki koukkuun!Vastaa huutoosi ja minulle,saatat yllättyä?PK-seudulla asustelen ja olen odotellut vain sinua.
Kesä tulee ja niin mekin..
Jos todella haluut jotaan mistä kertoa lastenlapsille älä tolle nulikalle me. MÄ OON JO 83V.Jos tuut mulle saat koko mun 214hehtaarisen tilan ja mersun.Vastaa pian nuorta haluuva niinkuin Ilkkakin.
seksi vanhempien miesten kanssa on todella nannaa.
olen päässyt kokeilemaan, ja kadu en yhtään.
siinä on mukana varmuutta, kokemusta ja selkeät halut...mmmh. :)
olispa ihana kokea,,olen pks??
tuollaisia tyttöjä löytäisi? aina katsellut himoiten nuoria naisia...
olisko íhanaa.kokeilla,olen pks
mailaa itestäs jotain!
[email protected]
kun olet halukas tuhoamaan toisten suhteita...
Tuo on aivan normalaia, itsekin olen heikkoina naisiin, jotka ovat samaa ikäluokkaa tai vanhempia
Ei haittaa vaikka oma äitinikin on samaa ikäluokkaa
Olen tullut siihen tulokseen että, vaihtelu virkistää tässäkin asiassa
Toki oma ikäiset naiset ovat myös hyviä, mutta ?
Itsella ihan sama juttu kuin aloittajalla. Olen 18-vuotias "vanhanaikainen" tyttö, ja minä haluan katsoa miestä ylöspäin. Minusta miehen kuuluu olla vanhempi ja viisaamPi..Haluan vanhat arvot takaisin! Mies on se joka määrää!
..mutta kaikki oman ikäluokan "miehet" ovat tossukoita, ja vanhemmat taas varattuja/muuten hankalia saada. ONGELMA.
Sinun ikäluokkasi pojat(kai näin voi sanoa?) ovat vielä siis poikia... Se on karu totuus. Sanotaanko, että n.30-kympin tietämissä mies alkaa olla sellainen mitä kirjoituksessasi haet. Mutta eivät toki kaikki.
Olet vielä niin nuori, että kaikki homma pyörii seksi ympärillä helposti. Tai sitten tosissaan olet romantikko ja haluat vanhemman miehen ohjaamaan sinua? Siinä suhteessa olet poikkeuksellinen, sillä kyllä tällä hetkellä suomalaisen naisen ykkösasia on yksilöllisyys, tietty feminiinisyys ja ennen kaikkea ettei mies alista/hallitse häntä. Siksi avioerotilastot ovat mitä ovat.
Mutta anna palaa vaan, jos haluat vanhemman miehen. Olet todellinen namupala ja ainoastaan miehen uskallus ratkaisee ottaako hän sinut tosissaan. Nimittäin jos miehellä on ikää 35 ja risat, takana suhteita ym. niin hänelle olet vain panopuu...
Ymmärrän todella nämä "tykkään vanhemmasta" jutut sillä itse kiihotun todella paljon vanhemmista naisista. En tiedä mistä sen on minulle tullut, mutta sellainen 50 tumma, pikkuisen pyöreä ja ennen kaikka muodokas nainen saa minut kuumaksi. Kypsempien naisten kaikki paikat ovat jotenkin kiihoittavia ja kun sellainen nainen vetää kireän t-paidan päälle ja vaikkapa farkkusortsit, ei ole erektio-ongelmia :) En esim. edes haikaile itseäni nuorempien naisten perään, tai ehkä siinäkin on se erikoisuus, että juuri tuollainen 18-20 vuotias on taasen myös kiihoittava no. nuoruuden vuoksi. Mutta nämä "väli-ikäiset" ovat jotenkin normaaleja?
Höh, miten niin ongelma? Täällä olis 36v. vapaa sinkku-uros ja tuskinpa mä nyt niin vaikee oon saada ;) kirjoita: [email protected]
jos etsit vanhempia miehiä, niin luulisi sinun ikäiselläsi olevan helppoa saada sellaisia esimerkiksi chat sivuilta. minulle ainakin seuraa tarjotaan sitäkautta ja ikämme ei ole kaukana toisistaan
Hassua kun olin 20v niin silloin mut iski 40v siivooja rouva ja nyt kun täytin 40v niin jäi yöksi eräs 18v neitokainen ja se meni sitten seksin puolelle, oli vähän ristiriitaiset tunteet kyllä jälkeen päin että tuli tehtyä väärin, mutta ei sitä ikää ajatellut siinä vaiheessa vaan sitä että se tuntuu niin oikealta sillä hetkellä ja on laittanut viestejä jälkeenpäin että koska otetaan uusiksi, harrastustoimintaa haittaa se että nainen seurustelee, itse olen vapaa, nainen on sanonut että kun hän eroaa niin sitten voidaan olla vapaasti keskenään ja sitä se puhui jo ennenkuin mentiin sänkyynkään. Vaikka väärin teinkin niin jäi tosi mukavat ja lämpimät muistot, kuin myös ehkä hänellekin. Tiedän että on tuomitsijoita ja jotka pitää sairaana ja sitä se ehkä onkin? vaikka on kuitenkin ihan luonnollinen asia.
tarpeeksi rikas mies...on mukavaa olla vanhemmalle miehelle oma kultanupukka ja saada hirveä kasa lahjoja,illallisia,shampanjaa...ongelmana tosin on ettei vanhemmat miehet halua niin usein...
nulikka
ja kokenut
Täällä tarjolla 41 v. mies. Sano nyt ensin kuitenkin mistä päin olet ?
Minulla sama juttu.Seurustelen vanhemman miehen kanssa. Ikää hänellä on 45 ja itse olen 25.
Kiva tietää että on muitakin. Sängyssä tietää mitä tehdään. Ja rikas.
kanssasi kaikkeen mukavaan. Olen useita kymmeniä vuosia sinua vanhempi. Missä tavataan ja milloin. Tulen kauempaakin jos olet eri paikkakunnalta.
olis yksi 43v. sinulle nainti kaveriksi.. pidän juuri sinun ikäisistä neidoista joita on ihana nussia. sähköposti. [email protected]
naapuris asustaa komea maatalon isäntä, (tosin on 50 v ja ite oon 20 v.) joka on poikamies ja hieman ujokin???
olin sen apuna tässä heinähommissa ja olisin hirveesti halunnut panna sen kanssa siellä heinäladossa...
mut en kehdannut alkaa ehdotteleen mitään... kun olen tässä vähän tarkkaillut tilannetta ja tuntuu et se olis kiinnostunut minusta jonkun verran mut ei uskalla sanoa mitään ja tietty meil on hirvee ikäero.
jostain kumman syystä tykkään kuitenkin aina katsella sitä välillä jos ollaan vaikka samassa paikassa kylässä yhtäaikaa tms ja aika usein huomaan sen katsovan mua ja just silloin kun itekin katon sitä... ja sit katotaan toisiamme silmiin ja äkkiä täytyy katsoa muualle.
olis tehnyt kyl kauheesti mieli sekstailla sen kanssa (kokeilla "heinälatoromantiikkaa") mut mitä jos se luulee että haluan jotain muutakin kuin seksiä... sillä en halua että se luulee et meil olis yhteinen tulevaisuus...
mitä mä teen...
Olen aivan ihmeissäni, että näinkin moni tyttö haluaa seksiä vanhemmilta miehiltä. Ja minä kun olen lukenut näilttä palstoilta vain niitä juttuja, joisa nuoret naiset kertovat olevan vastenmielistä kun iäkkäämmät miehet kuolavat heidän peräänsä!
Mistä teitä todella löytää? Antaisin melkein mitä vaan, jos saisin tuntea vielä nuoren naisen antaman nautinnon ja saisin rakastella hänen kanssaan itsemme näännyksiin. Hellisin, arvostaisin ja pitäisin häntä kuin kukkaa kämmenellä ja tekisin kaikkeni hänen nautintonsa eteen. Voi kun tällaisesta ei tarvitsi vain uneksia.
Te nuoret jotka haluatte innokasta ja kiitollista seksikumppania, tehkää rohkeasti aloite vanhemmalle miehelle, itse olen yli viisikymppinen ja en uskalla teitä lähestyä siinä mielessä, koska heti saa pervon ja irstaan leiman.
mailaa mulle!:)
[email protected]
Onhan se aivan erilainen yö jos on parikymppisen pojanklopin kanssa yöjutuissa tai sitten 50-55 vuotiaan avioliitossa olevan/olleen miehen kanssa
suhteessa. Toisen jutut pyörii vain navan alla
ja toinen pitää naista arvossa, vie ravintolaan,
kohtelee kuin prinsessaa ja kun pääsee hotelliyöhön asti, silloin nainen tuntee olevansa nainen ylättyy itsekin miten mies saa naisen koneiston hienoimmatkin kellot helisemään niin että korvissa soi vielä aamulla.
Ja kun sen ikäinen mies pääsee sänkyyn, ei ainakaan minulla ole ollut tarvetta sanoa, että jatka vielä. Itse olen ollut aina ennen väsyksissä kuin kaverini.
He ovat jo miehiä - poikaset parinkymmenen vuoden kuluttua - mutta puheet on kyllä suuria.
Nainen haluaa tuntea lähellään muutakin kuin vain
10 minuutin kaniparan.
Olen täysin samaa mieltä kanssasi. On tullut kokeiltua muutamaa itseäni nuorempaa, joista ei ollut mitään iloa sängyssä eikä sen ulkopuolella. On ollut elämäni aikana myös ilo tutustua pariin itseäni n. 20 v vanhempaan herrasmieheen, ja ovat olleet kaikin puolin ihania....sängyssä ja sen ulkopuolella. Eli tästä lähtien vain vanhempia miehiä minulle, kiitos.