Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Etsin seuraa lapista

Kiinnostaisko ketään hieroa C-D-kupin rintojani? ;)
17760
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Missäpäin lappia olet.

Äänestä
  • Miten sinne jouduit onko vakavakin sairaus ?

    Äänestä

Kyllä kiinnostaa ja paljon muutaki

Äänestä

Rovaniemi

1Äänestä

Rovaniemi

1Äänestä

Missä päin olet ja mitä haluat muuta

Äänestä
  • Vau milloin sen työnsit sinne ?

    Äänestä

  • No kysy. Mitäs täällä siitä ilmottelet hönö.

    Äänestä

  • Kerroit taas kaiken olennaisen itsestäs. Kiva kun tajuut tuon verta itsestäsi.

    Äänestä

Hei tulen syyskuun puolen välin tienoilla Lappiin jolloin voin hieroa päästä varpaisiin.myös vaellukselle ottaisin mielelläni mukaan :)

Äänestä

Olen lapissa ja ammatiltani urheiluhieroja. Olen valmis vaikka heti

Äänestä

Voisin hieroa, ja osaan

Äänestä

Naiset kyllä tietää onko omat rinnat c vai d kokoa.

Äänestä
  • Hähähää mitäs spede.

    Äänestä

  • Hähähää mitäs olet haiseva paskahousu dorka.

    Äänestä

minunkin d-kupin tissejä vois joku mies tulla hieroon ja vähän muutakin :) mun mieheni kavriksi. ihanaa olla kahden miehen huomion kohteena :) t.n61

1Äänestä
  • Mistäpäin olet. Kyllä kiinnostais.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kiinnostaisko ketään hieroa C-D-kupin rintojani? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu