Paljasta pintaa, tokihan se naisen paljas pakara miesten silmää miellyttää mutta ihmettelen kuinka nykyaikana naiset, hyvin nuoretkin paljastelevat esim TikTokissa, instassa..
Siellä vilahtelee kriittiset kun paikat ja jotkut näyttää kriittisiä paikkoja pidempäänkin.
Ennen oli kauheaa kun miehet vilautteli puistoissa ja puskissa, nykyään homma kääntynyt päälaelleen ja nykyisin vilauttelee itsensäpaljastaja naiset ja tänä hyväksytään yleisesti.
Millainenhan polemiikkia syntyisi jos instassa alkaisi miehet vilauttelemaan kriittisiä paikkoja yhtä runsaasti.aailma muuttunut, Putouksenkin katsomossa pieniä lapsia ja vähän suurempiakin ja ohjelmassa viljellään alapäähuumoria.
Siellä vilahtelee kriittiset kun paikat ja jotkut näyttää kriittisiä paikkoja pidempäänkin.
Ennen oli kauheaa kun miehet vilautteli puistoissa ja puskissa, nykyään homma kääntynyt päälaelleen ja nykyisin vilauttelee itsensäpaljastaja naiset ja tänä hyväksytään yleisesti.
Millainenhan polemiikkia syntyisi jos instassa alkaisi miehet vilauttelemaan kriittisiä paikkoja yhtä runsaasti.aailma muuttunut, Putouksenkin katsomossa pieniä lapsia ja vähän suurempiakin ja ohjelmassa viljellään alapäähuumoria.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kyllä on naiset syntisen pöydän kattaneet!
Punavihreä vapaa kasvatus ja tuo on tulos. Sosialistinen internationaalihan on yhtäkuin maailma ilman rajoja.
Percel! Mites sun pervoilut?🤣🤣
Perussuomalaiset yrittää nyt korjata sitä mikä korjattavissa enää on sen jälkeen mitä vasemmistolainen kepu ja punavihreät äänestäjät ovat äänillään edesauttaneet tänne luomaan mm. lasten joukkoraiskauskulttuurin ja jengirikollisuuden. Perussuomalaisten toimesta tappo ei vanhene enää koskaan, jengeihin kuuluminen on tuomion koventamisperuste kuin myös nöyryyttäminen on koventamisperuste. Enää ei kantasuomalaisia laiteta seuraamuksitta nuolemaan jengirikollisten kengänpohjia.
Ehkä Iisalmessakin kannattaisi hieman kysellä keiden äänillä valtuustossa päätettiin ottaa kiintiöpakolaisia Afganistanista, Eritreasta ja Syyriasta vuonna 2023. Kotoutumiseen käytettäviä kulujahan ei tarvitse laskea kulttuuritulkkeineen, kielitulkkeineen jne. Tämä siis tilanteessa missä Iisalmen kaupungin huoltosuhde yhtä työssäkäyvää kohden on kaksi huollettavaa. Tuo kaikki käy ilmi Iisalmen kaupungin tilinpäätöksestä 2023.
Perseleillä on niiin kaksinais
moraalinen käsitys,että! Ensin ryssitään kaikki ja sitten yritetään syytellä muita(sdp). Ei yhtään ääntä Persuille, näille pettureille.
Vihersosialistit tahtoo homopornos!
Ja mieluiten vielä kääpiöiden harrastamana
Arman Alizad ja aikamme ilmiöt dokumentissa hän haastattelee pitäjänmäkeläistä, jonka kerrostalossa asuu vain kahdessa asunnossa kantasuomalaisia ja kertoo miten saa kokea rasismia maahanmuuttajien taholta. Arman haastattelee myös 17-vuotiasta Ahmedia, joka kertoo Suomen vankilarangaistusten olevan ajaltaan niin lyhyitä, että niistä ajatellaan, että kaksi tai kolme vuotta ei ole mitään eikä elämästä pois. Kun päästään vankilasta, toistetaan samat jutut uudelleen. Ahmedin mukaan tavallisimpia rikoksia ovat huumeiden myynti, puukottaminen, ampuma-aserikokset ja raiskaukset. Kuka tai ketkä ovat olleet naiiveja? Vastaus löytyy kepuleilta, punavihreiltä ja muilta yltiösuvaitsevaisilta.
Tuo on huomion hakemista ja huonoa itsetuntoa, että paljaalla pinnalla pitää kerjätä huomiota ja tykkäyksiä ja se on surullista/säälittävää.
🎯🎯🎯
Paljaan pinnan ymmärrän jos se esitetään sensuellisti mutta ihan hilloviivan esittely yleisesti somessa on jo itsensäpaljastelua.
Mukamas joogataan tai venytellään hyvin Ohiossa housuissa niin että ulkosynnyttimet näkyy ihan selvästi ja joillakin ei hameen alla ole pöksyjä lainkaan. Sitten on näitä jotka vetää ihan vaan housuja alas niin että rako jo näkyy.