Tyydytysväli

Anonyymi-ap

Miesten täytyy tyhjentää pussit melko säännölllisesti, mutta onko naisilla joku vastaava homma että painetta kertyy tms?

6

755

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tällä hetkellä on menossa pitkä itsetyydytys...juuri siksi kun panettaa..

    • Anonyymi

      Kyllä itselläni ainakin on niin, että on melkeinpä pakko masturboida säännöllisesti. Siis silloin kun ei ole säännöllistä seksielämää, vaikka masturboin kyllä jonkin verran silloinkin, kun seurustelen.
      Viikottain on annettava sormihoitoa tai dildoa. Vaikka toki tahti vaihteleekin hieman, välillä masturboin melki päivittäin ja joskus voi olla pari viikkoa tai hieman ylikin taukoa koko hommassa.

      • Anonyymi

        Minulla ei ole diltoa eikä mitään seksileluja.


    • Anonyymi

      Kyllä kassit joutuu 3-4 päivän välein keventämään.

    • Anonyymi

      Kyllä on pakko saada purkaa paine säännöllisesti. Usein viikon tauko on jo liikaa. Mutta hormonikierto vaikuttaa. Ovulaation aikoihin menee usein viikkokin siten, että pakottava tarve laueta useita kertoja päivässä. Ja kun sitä painetta tulee, niin jos ei pysty purkamaan, se alkaa häiritä niin paljon, että on tukala olo. Lopulta se muuttuu kivuksi. Usein jos olen useita päiviä jo potenut tarvetta, se tulee lopulta uniin. Mutta kyllä, naisenakin koen, että pakko on jollain tavalla säännöllisesti purkautua. N44v

    • Anonyymi

      Mä masturboin melkeen joka aamu kun herään. Oli miestä tai ei. Lisäksi kun tulee ”se olo”. Kait mulla on sitten tarve.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      104
      3394
    2. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      88
      3083
    3. Tykkään susta

      Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä
      Ikävä
      20
      1933
    4. Muutama syy

      Sille miksi IRL kohtaaminen on hänelle vaikeaa
      Ikävä
      69
      1906
    5. Onko kaikki hyvin, iso huoli sinusta

      Miten jakselet? Onko sattunut jotain ikävää. Naiselta
      Ikävä
      38
      1867
    6. Estitkö sä minut

      Oikeasti. Haluatko, että jätän sun ajattelemisen? :3
      Ikävä
      21
      1741
    7. Onko kaivatullasi

      Hyvä vai huono huumorintaju?
      Ikävä
      24
      1687
    8. Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!

      Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi
      Tv-sarjat
      34
      1439
    9. Onko meillä

      Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko
      Ikävä
      9
      1349
    10. Tiedätkö tykkääkö

      Kaivatustasi siinä mielessä joku muukin kuin sinä itse
      Ikävä
      48
      1337
    Aihe