Unohdan sinut mies

Tähän se loppuu. Ei muistella pahalla.
5199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onneks on huono muisti niin äkkiä unohtuu.

Äänestä

Miten sellainen voi loppua, mikä ei koskaan alkanutkaan? m>n

Äänestä
  • Itsenäisellä päätöksellä. Kaikki saa alkunsa omasta mielikuvasta toiseen ja silloin sen voi päättää samoin kuin se on syntynytkin?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Itsenäisellä päätöksellä. Kaikki saa alkunsa omasta mielikuvasta toiseen ja silloin sen voi päättää samoin kuin se on syntynytkin?

    Juuri noin se on. Se oli vain palstaystävyyttä. Ei muuta! Palstan ulkopuolella ei tuntunut olevan mitään tarvetta tutustua!

    Äänestä

Kun olen muita ajatellen jäänyt vielä paikoilleen. Jos tuntee sitten on mentävä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tähän se loppuu. Ei muistella pahalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu