Tietäjä
Ap
Sivusta
Susi
Viheltäjä
Mitä muita?
Simiti
Välis
Haaveilija
Pirkko
Irma
Valtakunta
Pirpana
Minkä nimisiä palstalaisia on olemassa?
8
215
Vastaukset
- Anonyymi
Susi taisi eilen skipata suoleen kirjoittelun. Ehkä siinä oli joitain issueseja. Palstalaisia on vaikka kuinka paljon. Luulija kuuluu suolen hall of shameen. Jotkut pyörivät täällä säännöllisesti ja toiset harvemmin. Jotkut rekatut ovat häippäisseet täältä ja myös epäviralliset nikit kuten harmis.
Mä kuitenkin kirjoitin täällä 21 vuodesta lähes joka päivä. Että ehkä nyt on joskus taukokin paikallaan ja kun elämässä on nyt muutakin.
mustasusi kirjoitti:
Mä kuitenkin kirjoitin täällä 21 vuodesta lähes joka päivä. Että ehkä nyt on joskus taukokin paikallaan ja kun elämässä on nyt muutakin.
No samana vuonna, kun mäkin tän nimimerkin tein. Toivottavasti et nyt ihan kokonaan katoo.
Mun mielestä toi tietäjä oli vaan abortti palstalla ja siellä monta vuotta.
- Anonyymi
Mikä on "abortti"😄
- Anonyymi
Ehkä pienellä eroavaisuudella on ikävässäkin..
Anonyymi kirjoitti:
Ehkä pienellä eroavaisuudella on ikävässäkin..
No mielenkiintosta. Aika kipakasti kirjoitteli.
- Anonyymi
Joku vain esittää Irmaa.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897229- 353821
- 453420
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402562- 2082366
- 412352
- 1232246
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292149Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241878- 401809