Löytyisikö Oulusta siistiä ja asiallista bi naista tai miestä kolmanneksi ? Ollaan varmasti kaikin puolin siistejä ja ok näköisiä. Ikää löytyy vajaa 50v.
Jos kiinnostaa niin laitahan viestiä.
Oulussa parille kolmatta ?
21
1042
Vastaukset
- Anonyymi
Käviskö 63 mies 175/73
- Anonyymi
+50 mies vois katella ku nussitta,voisin samalla runkata...
- Anonyymi
Tarjolla 56v, 185/85 siisti, terve ja luotettava mies Oulusta. Estoton, iloinen ja kohtuullisesti varustettu. Kokemustakin kimppailusta löytyy...
- Anonyymi
OuPari kirjoitti:
Kiinnostaisi kyllä. Miten saisi yhteyden ?
Mä 56 siisti ja rauhallinen um. Oulussa. En jänistä. Säpo kuhanen7 gmailiin... Feikkien ei kannata.
- Anonyymi
Heippa! Täällä ois komea 30v mies Oulusta. 179/82. Laitappa viestiä, jos kiinnostustuit ni jutellaan lisää.
Kik// hornyyboy94 - Anonyymi
moi!kiinnostaisko 40v urheilullinen mies,ento ja avoin,kokeilunhaluinen uros....
- Anonyymi
OuPari kirjoitti:
Kiinnostaa toki, mutta miten saa yhteyden ?
discord nim bokken
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
discord nim bokken
eli bokken_37646
- Anonyymi
Bissenaista tuskin löytyy, mutta täälläkin bimies tarjolla. 51v hyväkroppainen 175/70. Esim sähköpostiin voin vastailla.
- Anonyymi
Täälllä kiinnostunut asiallinen 43v mies. Normaalivartaloinen 177/85. Kik Temezias
- Anonyymi
Täällä urheilullinen m29
47v kaveri Oulusta. Kokemusta moisesta löytyy. 183 cm 100 kg
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p957287Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3576368Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite583713Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293449Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1921941Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os171648- 601383
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181376Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11280Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11257