verkkokauppa ilmoittaa myyvänsä laadukkaita latureita, sovittimia ja kaapeleita ja pitää yhteystietojaan Vaasan kirkkopuistikolla.
Tilasin vuoden alussa pikalaturin Samsung gal a71 puhelimeen. Toimitus oli moitteeton mutta laturin toiminta alkoi takkuilla jo helmi maaliskuussa.
Maaliskuussa kaapelijohto meni rikki, liitin jäi töpselin sisään.
Dapteri.com mainostaa vastaavansa palautteeseen yhden vuorokauden kuluessa.
Laitoin reklamaation sekä lomakkeella että sähköpostilla 1.4.25 ja odottelen edelleen 3.1 illalla.
Näköjään Temun tasoista rihkamaa myydään myös kotimaassa.
Älkää tilatko kyseisestä firmasta mitään.
Dapteri.com
Anonyymi-ap
1
299
Vastaukset
- Anonyymi
Voisi odottaa että kotimaisesta verkkokaupasta tilattu laturi kestää yli 2 kk mutta Dapterista tilattu näköjään max tämän ajan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4058859Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1723268- 171744
- 771136
- 761068
- 271055
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641011Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79975- 55973
- 65920