Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sillä mielellä -peli

Onkos jollain ko. pelistä jotain kokemuksia? Tuli tollanen tilattua ja en malta odottaa et pääsen vaimon kans pelailemaan.
1649
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ostin miehelleni lahjaksi sexipelin. En muista oliko se juuri tämä, mutta hän ei ole halunnut pelata sitä kertakaan. Aikaa siitä on varmaan toista vuotta.

Peliin olisi kuulunut mm. riisuutumista ja omien toiveiden kertomista, kosketelua jne, mutta ei mitään pervoa.

Olen siis sitä mieltä, että miehet eivät haluta panostaa mihinkään muuhun, kuin heti suoraan toimintaan. - Mikä sekin on ihan paikallaan joskus!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vahvari kirjoitti:

Onkos jollain ko. pelistä jotain kokemuksia? Tuli tollanen tilattua ja en malta odottaa et pääsen vaimon kans pelailemaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu