Nainen ottaa sen minkä haluaa nykyisin

Käy armeijan, perustaa perheen ja pistää miehen nyrkin ja hellan väliin!
5183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin otankin, hänet miehen ja tietää sen. Nyrkkiä ei vaan ❤️

Äänestä
  • Rakastatko sitä miestä?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Rakastatko sitä miestä?

    Saatan olla rakastunut kyllä

    Äänestä

Ei haittaa.

Äänestä

Surullista kun naisetkin on saatu huijattua vannomaan vala saatanalle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Käy armeijan, perustaa perheen ja pistää miehen nyrkin ja hellan väliin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu