Tolkun poeka jo takasin paltamossa?

Jokos on kohta taas juhannuskokot pystyssä rivarin takapihalla?
71337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei kai Valtasen,,???

Äänestä

Muuttanut Helsinkiin pysyvästi.

Äänestä
  • Epäilen...

    Äänestä

Ei äiti ja mMummo huoli ennää hökälettä luokse asumaan. Tulleepi liian kalliiksi ja eihän se käy, että äiti kieltää äijien illat.

Äänestä
  • Ei ole kuulunut mittää pojasta....eli on takasin paltamooressa?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ei ole kuulunut mittää pojasta....eli on takasin paltamooressa?

    Kajaanissa asustaa...

    Äänestä

Valitettavasti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jokos on kohta taas juhannuskokot pystyssä rivarin takapihalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu