Oi! Aika ihanaa, ettei reality-ohjelmissa pelkästään kisata veren maku suussa, vaan myös tutustutaan ja ystävystytään. Hyvä Perttu ja Joona.
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/tata-et-nahnyt-tv-ssa-perttu-sirvio-avaa-suhdetta-some-tahti-joona-hellmaniin-han-on?s24
Tätä et nähnyt tv:ssä: Perttu Sirviö avaa suhdetta some-tähti Joona Hellmaniin: "Hän on..."

5
721
Vastaukset
- Anonyymi
Nämä tällaiset uutiset ovat todel.......... 😵🤯😴💀☠⚰🪦
- Anonyymi
Symppiksiä molemmat ja ihana juttu että löysivät toisensa realitystä. Telkkarista jotenkin vain näkyi että se Joona vaan supatteli ja kieroili. Kannattaisi näyttää enemmän sitä ihan oikeaa työtekoa eikä supattelua.
- Anonyymi
No joo, otsikoihin miten vaan, Perttu on aika kulahranut, ei juoruja etc. mut pinnalle vielä pyrkii, mikä siihen paras vaihtoehto: JULKKISOHJELMA NELOSELLA!!!
HIENOA PERTTU, OLET YHTÄ TYHMÄ KUIN ENNENKIN!!! - Anonyymi
Perttu olet oikea kunnon mies. Kiitos.
- Anonyymi
Mikä tämä homma on ,Perttu tippu ja piti nimetä torppari niin ei tullukkaan torpparia kenestäkään .MITÄ HELVETTIÄ. IHME SUHMUROINTIA JA TÄTÄ JUONTAJA EI TARTTE ENÄÄ NÄKYÄ TÄSSÄ FORMAATISSA...NIIIIIIN PUOLUELLINEN JA IMELÄ TIETTYJÄ KILPAILIJOITA KOHTAA ,ET OKSETTAA...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567795Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675891Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615370Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515273Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084612Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072313Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e31196Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41165Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371016Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko43964