Antti Ollikainen ja Antin TODELLISET arvot

Anonyymi-ap

Antti Ollikainen ja ANTIN ARVOT

"Tärkeimmät arvoni ovat oikeudenmukaisuus, vastuullisuus ja vapaus, toisten ihmisten kunnioittaminen..."

https://www.anttiollikainen.fi/antti/


Aiempaa työkokemusta minulla on mm;

- Pohjois-Pohjanmaan Keskustan järjestö- ja kuntakoordinaattorin sekä toiminnanjohtajan tehtävistä


---


Kepulaiset vaalii ryhmäkuria ja pistää "väärinajattelijat" ruotuun ryhmän sisällä järjestettävällä, liki inkvisiition mallisella noitavainolla, jota jatketaan kunnes simputettava uhri murtuu täysin.

Eräälle kepulaiselle naiselle ja Tyrnävän kunnanvaltuutetulle, pidettiin kepulaisten ryhmässä perinteisen "lestamallin mukainen hoitokokous" jonkun somekirjoituksen takia.

Miksi kepun Pohjois-Pohjanmaan Keskustan järjestö- ja kuntakoordinaattori sekä toiminnanjohtaja, Antti Ollikainen, oli läsnä tässä XX:n nöyryyttämistilaisuudessa? Missä roolissa Antti oli läsnä?
Tilaisuudessa XX romahti täysin alkaen itkemään vuolaasti. Tästä pennalismista huolimatta tämä nainen on edelleenkin ehdolla kepun listoilla Tyrnävän kunnanvaltuustoon. Nyt varmaankin osaa olla jo kiltisti, JOS valitaan.

Mitä Kempeleen kepulit häärii Tyrnävän kepun valtuustoryhmän jäsenten simputustilaisuuksissa? Tyrnävällä kepumafia ei näemmä kaihda ikäviäkään otteita! Lestamallinen ryhmähoito / sakinhivutus on siis edelleenkin nykypäivää.

https://www.kempele.fi/kunta-ja-hallinto/paatoksenteko/valtuusto.html

Tyrnävän kunnanvaltuusto 2025

https://www.tyrnava.fi/paatoksenteko-ja-kunta/paatoksenteko/kunnanvaltuusto.html


https://www.tyrnava.fi/media/paatoksenteko-ja-vaikuttaminen/julkaistavat-yhteystiedot_2024_02_02.pdf

0

99

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

        Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
        Maailman menoa
        121
        6020
      2. Halaisin sua mies

        Jos voisin 💗
        Ikävä
        29
        2110
      3. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

        Vähän luulen että on..
        Ikävä
        177
        1942
      4. Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?

        gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.
        Maailman menoa
        66
        1114
      5. Mitä tämä on

        Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut
        Tunteet
        10
        1113
      6. Hyvää yötä kaivatulleni

        En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä
        Tunteet
        24
        997
      7. Olen valmis

        Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
        Ikävä
        73
        987
      8. Nyt on konstit vähänä.

        Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,
        Kiuruvesi
        24
        892
      9. Tilinpäätösvaltuusto 27.5

        Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty
        Pyhäjärvi
        42
        887
      10. Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla

        Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I
        Suomussalmi
        12
        755
      Aihe