Mallun tanssitusta 3

Jatkuu edellisestä

Seuraavana aamuna Pekan puhelin alkoi piipittää jo kahdeksan aikaan. Pekka hamusi puhelimen käteensä. Viesti oli Mallulta. Hän oli ottanut kuvan peilin kautta alastomasta vartalostaan ja laittoi viestiä, että kiimainen pillu odotti jälleen ottajaansa. Pekka pyysi minua ottamaan suihin puolijäykän kalunsa. Kun imaisin kalun suuhuni, tajusin, että Pekka soitti videopuhelun Mallulle. ”Hei ihana, olipa ihana aamukuva. Heti alkoi jäykistyä, kun näin kuvasi. Minun oli pakko laittaa Sanna ottamaan suihin, kun olet niin kiihottava. Joo, Sanna ottaa nyt juuri suihin, kun soitan sulle. Näytä ihania rintojasi. Imeskele nännejä.” Pekka flirttaili ja puhui tuhmia Mallun kanssa samalla, kun imin ja nuolin hänen kovaa kaluaan. Pekka pyysi Mallua näyttämään myös pilluaa puhelussa. Mallu vähän ensin esteli, mutta Pekka maanitteli ja houkutteli, että haluaa nähdä sen ihanuuden ja lopulta ilmeisesti Mallu levitteli pilluaan ja samassa Pekka sai orkun suuhuni. Hän vielä jututti Mallua niin kauan kunnes tämäkin laukesi toisessa päässä. ”Kiitos ihana, oli ihana aamurakastelu sun kanssa. Melkein yhtä hyvä kuin olisi ollut luonnossa.” Pekka ja Mallu lepertelivät vielä hetken ennen kuin lopettivat. Minä löysin itseni jälleen runkkaamasta. Olin kiihottunut siitä, että Pekka käytti minua Mallun korvikkeena ja toisaalta myös vähän nöyryytetty ja edelleen sitäkin kiihottuneempi. Pekka tuli lähelleni ja nipisteli nännejäni samalla, kun hieroin kuumaa, kiimaista pilluani hieromasauvalla. Pilluni litisi hurjan kuuloisesti. Tulin lähes väkivaltaisesti huutaen.
Mallulta tuli hetken kuluttua uusi viesti. Hänestä oli ollut yllättävän kiihottavaa tietää, että minä kuulin heidän puheensa ja se, että Pekka käytti suutani hänen korvikkeenaan. Mallu laittoi viestiä, että jos Pekka haluaa, hän voisi tulla meille yökylään tänään. Hän kuitenkin ilmoitti, että hän halusi olla se, joka määrää tahdin ja joka ainakin nukkuu Pekan vieressä ja jos hän katsoi, saisin ehkä nukkua myös. Saisin ehkä katsella heidän rakasteluaan. Pekka soitti Mallulle ja he sopivat, että Pekka tulee hakemaan hänet iltapäivällä meille vieraaksi.
Hakumatkalla Mallu oli kysellyt, olinko kiinnostunut toisista naisista ja halusinko koskea häneen. Pekka oli kertonut, että se oli täysin Mallusta kiinni. Minä tekisin juuri niin paljon tai niin vähän kuin Mallu vain haluaa. Voisin huolla Mallua ja imeä nännejä tai suudella tai olla tekemättä mitään. Mallu oli jäänyt pohtimaan asiaa.
Kun Mallu tuli sisälle, halasimme kuin yhteisestä sopimuksesta. Kiitin Mallua siitä, että hän tuli. Mallu naurahti ja sanoi, että uskoi iloin olevan kokonaan hänen puolellaan. Mallu kääntyi samassa Pekan puoleen ja he suutelivat kiihkeästi. Se näytti niin kiihottavalta, ihanalta. Näki, että he molemmat olivat aivan kiimaisia. Pekka irrottautui sen verran Mallusta, että sai autettua hänen takkinsa ja oman takkinsa pois. ”Jos esittelisin kodin sulle,” Pekka totesi ja vei Mallun kierrokselle.
Esittelykierroksen lopuksi he päätyivät makuuhuoneeseen. Istuessani olohuoneen sohvalla näin hyvin makuuhuoneeseen. Pekka alkoi riisua Mallun puseroa. Mallulla oli alla body, joka nosti isoja rintoja, mutta jätti rinnat oikeasti paljaiksi. Pekka suukotteli ja imeskeli vuorotellen molempia nännejä. Mallu sulki silmänsä nautinnosta ja otti Pekan hyväilyt vastaan. Pekalla oli selvästi vaikeuksia irrottaa otettaan rinnoista, mutta lopulta hän tipautti Mallun hameen alas. Alta paljastui paljas häpy ja sukat ja sukkanauhat, jotka olivat kiinni bodyssä. Pekka työnsi Mallun vuoteelle selälleen ja ryhtyi nuolemaan Mallun paljasta pillua. Pekka huohotti kuinka hyvältä ja kiimaiselta Mallun pillu maistui. Mallu kysyi Pekalta:” Onko se paremman makuinen kuin Sannan pillu.” Pekka myönsi ja huohotti, että Mallun pillu maistui kunnolla kiimaiselta ja oli juuri oikealla tavalla märkä. Puhe tuntui julmalta ja kiihottavalta, minusta oli kiihottavaa, että Pekka sai nyt parempaa pillua kuin mitä minulla oli hänelle tarjota. Pekka repi housunsa auki ja laski niitä sen verran, että pääsi työntymään Mallun odottavaan pilluun. Se oli todella kiihkeää ja kiimaista panoa. Mallu huusi ja uikutti, kun Pekka työntyi häneen kerta toisensa jälkeen voimalla. Pekka työntyi vielä muutaman kiivaan kerran ja laukesi huohottaen.
Lauettuaan Pekka huusi minut paikalle. ”Sanna, Mallu ei ole vielä saanut orkkua. Nuolehan Mallulle orkku.” Mallu näytti hieman hämmentyneeltä, mutta Pekka oikaisi hänen viereensä vuoteelle ja alkoi suukotella. Minä tein työtä käskettyä. Levitin Mallun turpeita pillunhuulia ja aloin lipoa ja imeä hänen pilluaan. Kaivoin kielellä Pekan spermoja Mallun pillusta, imeskelin isoa klittaa, lirputin ja imutin. Kunnes tajusin, että Mallun hengitys musuttui entistä kiivaammaksi ja hän ryhtyi painamaan päätäni pilluaan vasten. Mallu laukesi suuhuni huutaen.

0

1800

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

        -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
        Outokumpu
        136
        6753
      2. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

        Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
        Maailman menoa
        158
        5718
      3. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

        Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
        Maailman menoa
        56
        4468
      4. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

        Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
        Maailman menoa
        112
        3998
      5. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

        Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
        Maailman menoa
        15
        3909
      6. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

        , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
        Perussuomalaiset
        41
        3731
      7. Perussuomalaisiin minä luotan

        Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
        Maailman menoa
        68
        3456
      8. Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi

        Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja
        Maailman menoa
        32
        3136
      9. Anna palautetta kaivatullesi.

        Sana on vapaa!
        Ikävä
        232
        2908
      10. Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut

        Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan
        Maailman menoa
        1
        2413
      Aihe