Ootteko käyneet, onko samaa henkeä kuin Yyteriin nakurannalla kesäisin?
Vastaukset 19
- Anonyymi
kiinnostas kans...nainen 38v
- Anonyymi
Mentäiskö yhdessä?
M42 - Anonyymi00015
Anonyymi kirjoitti:
Mentäiskö yhdessä?
M42Ei hitossakaan mennä
- Anonyymi00020
Anonyymi00015 kirjoitti:
Ei hitossakaan mennä
Minne sun piti mennä. Kysykö joku sua jonnekkn.
- Anonyymi
Siis ihan normaali iso sauna jossa käy sekä naisia että miehiä. Ei siinä sen ihmeellisempää.
- Anonyymi
missä se on Porissa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
missä se on Porissa?
erotic center,isolinnankadul
- Anonyymi00016
Anonyymi kirjoitti:
erotic center,isolinnankadul
Hevon persreijässä
- Anonyymi00021
Anonyymi00016 kirjoitti:
Hevon persreijässä
Niin sinä ketä kiinnostaa missä sinä olet.
Mikäs tää sauna on ja missä
- Anonyymi00011
Käytännössä homosauna!
Saat varmasti useilta jätkiltä kovaa munaa glory holessa tai muissa panohuoneissa.
- Anonyymi00012
Mullakin tekis mieli vaimon kanssa käydä joku torstai katsomassa minkälaista menoa siellä on nyt kun tuo nakurantakin on kiinni.
- Anonyymi00018
Pidä se rämesika pois ihmisten ilmoilta
- Anonyymi00022
Anonyymi00018 kirjoitti:
Pidä se rämesika pois ihmisten ilmoilta
No mitäs edes tulit tänne olisit pysynyt pois. Sinähän tuon ittestäs tiedät mikä olet. Montas kertaa olet tuonkin täällä ittestäs kertonut.
- Anonyymi00013
Kaikki sekasaunat olisivat ok jos pervot ja homot pysyisivät kaukana. Sauna on sauna.
- Anonyymi00023
No sinä olet asian ymmärtänyt ja pysynytkin pois.
- Anonyymi00024
Me ollaan käyty taloyhtiömme lenkkisaunassa.
Miesten puolella oli yleensä 1-3 miestä ja naisten puolella vaimo oli useimmiten yksin.
Kun kysyin voiko vaimoni tulla miesten puolelle on miesten puolelle tullut 3-5miestä eikä kukaan ole pistänyt pahaksi vaimoni mukana oloa.
- Anonyymi00014
Olis kyllä kiihottavaa mennä alastoman vaimon kanssa saunaan kun vieraat miehet istuis siellä katselemassa vaimoa koka puolelta.
- Anonyymi00025
On kumma kun tuota yhtä ei saa ylläpito vaimennettua.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134762Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197710Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars102686Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47667Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!27651- 61629
- 47590
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59535Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520