Satunnainen kulkija

Anonyymi-ap

Moi! Löytyisikö Hämeenkyröstä naisseuraa satunnaiselle kulkijalle? Ajelen melko usein Hämeenkyrön ohi ja joskus olisi kiva pysähtyä vaikka päiväkahveille.

Olen reilu nelikymppinen mies. Aivan mukava ja järjissäni.

6

735

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kysele Ikaalisista. Ajat varmaan senkin ohi. SIellä on löysempi moraali.
      Ja on tosi hyvä, että ajat ohi Hämeenkyröstä.

      • Anonyymi

        Juu. Siellä on kaikkea tarjolla perseestä perämoottoriin.


    • Anonyymi

      "Kaikki ikaalilaiset ovat hämeenperäläisten jälkeläisiä. Siis 1500-luvulta lähtien Hämeenkyrön talollisten kaikki epäkelvot perilliset ajettiin maanpakoon Ikaalisiin, jonka nimenä mainittiin siihen aikaan Puanreikä.
      Näinpä sitten meidän sukusiitoksen aikaansaannoksemme, varkaat, hullut, eläimeensekaantujat, huoraiset naiset, liian viisaat ja monet, monet muut epäonnistuneet yksilöt ajettiin korpeen.
      Kaikkein pahimmat tapaukset kyörättiin aina Kankaanpäähän saakka. Sieltä löytyvät vieläkin Suomen rumimmat ihmiset: naiset ovat persejalkaisia, isoperseisiä, täysin vailla kaikkea esteettisyyttä habitukseltaan ja käyttäytymiseltään, taipuvaisia seksin alueella hillittömyyksiin (mikä tietysti saattaa olla vierailijalle hyväkin asia). Miehet ovat isoja, kasvoiltaan kirveellä veistetyn oloisia, rujoja, tyhmänoloisia, naiset peippaa miesten touhuja mielensä mukaan. Tyypillinen kankoonpeeläinen on sellainen, joka tallukkaat jalassa tulee juhannusviikolla Kankoonpeen torille karvalakki päässä toinen korvallinen pystyssä toinen lerpattaen pussihousut jalassa, kyselee toiselta samanlaiselta:"Jokoos teirän on pernat kylyvetty. Meirän ei o viälä piretty kiirusta ko viälä voi tulla yähallaa. Oliskoos teilä myyrä sian porsaita?"
      Pahat kielet kertovat, että kankaanpääläiset ovat vesajärveläisten jälkeläisiä, pääasiassa. Asia voikin olla näin, koska vesajärveläisten reitti Ikaalisten Varpeen kautta Hämeenkankaan reittiä myöten on lyhyt reitti Vihteljärven ja Niinisalon kautta koko Kankaanpäähän. "

    • Anonyymi

      Mee suoraan Parkanoon...Pahkala, Elokangas,...

      • Anonyymi

        No juu jos 60-70v kassialmat maistuu. Emt mitä ne puliukot sitte tykkää ku niitten naisia.... Voipi tulla vaikka nenä kipeeksi.....


    • Anonyymi

      Jatka matkaas vaan. Meikämuija enää siä asu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6128
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5577
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      52
      2639
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      104
      2036
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1758
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      115
      1626
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1603
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1267
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1177
    10. Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään

      hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä
      Maailman menoa
      188
      988
    Aihe