Muut siivosivat vaalimaimoksensa heti alkuviikosta tyylikkäästi pois, mutta edelleen vasemmiston mainoksia on jokapuolella. Odottavatko, että yhteiskunta hoitaa tämänkin homman?
Voisiko vasemmistokin siivota mainoksensa?
Anonyymi-ap
9174
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Meillä päin tien varsilla näkyy vastenmielisiä persunaamoja ja kokkareita. Hoitaisivat roskansa pois ku oksettaa nuo taikinanaamat.
Naama kiinni rasisti! "taikinanaamojen" takia sinäkin LOINEN saat ruokasi,asuntosi,Iphonesi,Koulutuksesi,Kaapusi ja diskorahasi notkuntaan!! Osoita kunnioitusta heille jotka maksavat elämisesi, LOINEN!
Sori vaan, mutta juurikin nämä "taikinanaamat" tuhoavat yhteiskuntaamme parasta aikaa. Kokoomus ja Persut leikkaavat nuorilta, vanhuksilta, vähävaraisilta, opiskelijoilta, työttömiltä ym. heikko-osaisilta. Mutta rikkaille annetaan.
Nuo ansaitsevat halveksuntaa eikä kunnioitusta.
Mulla on autossa automaattinen nopeusrajoituksen lukukamera. Kojelautaan tulee siis ilmoitus, mikä on tien nopeusrajoitus.
Mutta nyt kun noita pärstän kuvia oli tolpat täynnä, koko toiminta sekoili silloin tällöin. Niin ja aina kun oli persun kuva tolpassa, auto ilmoitti, saa ajaa 120 kilsaa tunnissa.
Lienee joku vanha luuska diisseli.
No, pääsee ainakin kusematta lappiin
Kyllä mainostaa saa näyttää ketkä voitti vaalit
Siellä missä minä liikun ei ole näkynyt enää kuin Ropoa, vihreitä ja joku spd joonas
SDP. Voitti vaalit ja voittaa seuraavatkin.