Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Anonyymi-ap
913333
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 91
Vanhimmat
Ollaanko muka joskus nähtykin 🤭
Eipä pahemmin olla ja vielä vähemmän nähdään tulevaisuudessa.
No mitä se nainen mukamas on nyt tehnyt vääryyttä arvon herralle?
Kiinnostaa kuin kilo kiviä.
Eli kiinnostaa ja paljonkin.
Kivet on kivoja muuten.
Hahaa.. on tainnu jättää sut, kun et vastannu. No kertoohan paljon, kun "ilävä" -palstalle oot kirjootellut. Se, minkälainen olet, tuli selväksi jo kirjotuksistas. En ihmettele, että jäit yksin.
Tälläkö palstasedän feikkidialogilla sinä ehtoisa emäntä nyt päästelet ja kirjoittelet kurjuutesi keskellä jostain jättämisestä? Spinnauksesi käy koko ajan irrationaalisemmaksi
Siis et oo ees nähny ja silti täällä päsmäröit? Ootko ihan terve? Jospa antaisit hänen olla rauhassa oisko se parasta jos hän ei ole edes kiinnostunu susta.
Tämä.
Kiusaavat porukalla ja yrittävät traumatriggeröidä uhriaan ja saada hänet voimaan huonosti.
Minusta tämä länkytys kuulostaa palstasedän fantasialta lähinnä, mitään traumatriggeröityjä uhreja ei ole, ellei jotain muiden sotia käyneitä uhrilampaita lasketa. They got sacrificed from their guts
Tuohan loputki takaisin gubbe!! Tarkoitat kuitenkin tällä naisella Veeraa,joka on sun ns.vaimo,siis mies vaimo!
Tällä paljastit ittes että oot tiettyjen ....... takana
Miksi sitten olet Ikävä palstalla. 🤔 mee vaikka pilkille niin rauhoitut.... 🌞
Säälittää tollaset ruikut, ei niille viitsi edes kommentoida
älä nyt viiti aikuinen mies
Ei ollut minulta tämä.
Eikä minulta eikä häneltäkään. Keneltähän se oikein vois olla? 🤔😂😂😂😂
Enpäs tiedä 🤔
Se on helvetin hyvä asia jos oot menny etiäpäin ja päässy musta
Ja sairaasta kaipauksesta yli
Kohti ihan uusia kuvioita ja tuulia ..
Vahvuutta ja henkistä kypsyyyttä semmoinen taisinku liialiallinen herkkyys on esim aika lapsellista mun mielestä .
Joku tykkää siitä mut en .
Kun oon itse tehny ison työn ollakseni paljon rauhallisempi
Enkä anna tunteen ja herkkyyden viedä liikaa
Oon tehny vuosia keskitymisharteita ja muita henkisiä temppuja ja tapoja. Johon toi
Liian roihuava elämä ei käy ...
Oon ihan toisen luonteinen .
Kylmä en oo .. mut mun tunteet on kahleissa
Haliitsen ne yleensä .
Sen pysyn omalla tontilla enkö mieti
Ympäristön ihmisiä ja tilanteita liikaa..
Väsyin siihen nuorena kun olin paljon herkempi ja yliajattelin ..
En vain saa elää niinku tulen rouhi
Sinun tavallasi ja tyylilläsi mies
Nyt näkemiin
Tunnen sen et sun energia väistynyt luoltani viimeinkin pois ...
Olen taas vapaa hengittämään
Enkä yhtään surullinen enää.
Aivan kuin yrittäisit väärää kuvaa tahallisesti antaa jostain toisesta naisesta että mies luovuttaisi helpommin.
Laita tunniste.
Jos tämä oli tekoälyn luoma, en luota vähääkään niihin robotteihin.
Logiikkasi ontuu ja pahasti kun yrität pakertaa ilmeiseti jotain lähiympäristöihin tmv liittyvää draamaa palstaäijän teksteistä. Toivottavasti riittävän tyhmää ns kuulijakuntaa vielä löytyy
Sivusta - Tämä! Onneksi jo huomaat että taas hän yrittää manipuloida ja tekeytyy minuksi. Onneksi hän ei itse ymmärrä miksi nämä on helppo tunnistaa feikeiksi. Hän ei oikeasti ymmärrä meidän väleistämme mitään.
Palstasetä tarttui heti opportunistina yhden hönön kommenttia jalostamaan
Ja skimmaaja etsii vinmaisesti edes jotain epäkohtaa mihin tarttua. Sielun silmin näkee kuinka langat katoaa käsistä ja porua pukkaa
Onkohan tämä lahjottu, kiristetty tai imeläpuhutettu ku ns halvin tekijä ikään
Rukoilkaa herraa te syntiset .herramme kärsii juuri nyt ristillä ja veri valuu orjantappurasta kunnioittakaa herraa.sitä satu olentoa pirun jeesuksen saatanaa.huiuskallan pilkata sitä perkelettä.nyt pelottaa rankaistus hänenvittu izältään .kiittäkää herraa
Te saatanat
Eli olen sinusta oikeassa.
Mitä kauempana olet minusta, sen paremmassa turvassa olen.
Synti tulee tuolle jeesuksen pilkkaajalle .jeesushanon totta se kyrpääijä
Mene jo nukkumaan T.
Olet tyhmä jos teet päätöksiä ilman että olet oikeasti koskaan tuntenut toista henkilökohtaisesti.
Etkä edes tajua että sun oma toiminta on vahingollista sille toiselle.
Pysy vaan kaukana, ja veivaa katkeruus ja viha roskiin.
En halua tulla sun vainoamaksesi, en halua enempää diagnooseja sun ansiostasi, en halua voida huonosti koska painelet minun tunne ja traumanappuloita.
Enkä oo sulle mitään selitystä velkaa.
Sä olet vaan huono ihminen. Et ole pystynyt myöntämään sitä, projisoit ja syyllistät ja ulkoistat aina kaiken vastuunkin.
Jätä minut rauhaan jos et osaa olla muuta kuin toksinen minua kohtaan. Sulla on ongelmia ja suuntaat ne minuun, ja olet aiheuttanut ongelmia mullekin ja minä, sinusta aidosti kiinnostuneena mahdollistin kaiken.
Pelotat minua, ihan oikeasti.
Mulle tulee sun manipulaatiosta ja kiusaamisesta niin paha olo.
Pliis lopeta se jo!
Olet pelottava mies ja tällaset mielivaltaset postaukset ei ainakaan lisää mitään turvallisuudentunnetta tai luottamusta sua kohtaan!
Sekö olisi itsesi kanssa keskusteleva apsetä elämäsi täyttymys, että edes naiset pelkäisi sinua? Ei tämä rivien välistä luku mitään rakettitiedettä ole nääs
Toivottavasti hyvin monien ki6saajat ja vainoajat jäävätkin kiinni.
Siitä niillä omillani on se "syy" pahantekoihinsa, kun en vaan koskaan ns. sopinut kuvaan.
💯❣️
Sehän olisikin hienoa jos vain tuolla kirjoituksella T mies lopettaisi naisten kiusaamisen😅
Olit vain yksi monista etkä edes kovin merkityksellinen
😇🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
okei. parempi niin sitten.:)
Tää on joku kiukkunen mustasukkanen pikkupoika. Nyt tällä kiukulla saa tahdon läpi.
Tämä kiukku on sitä millä toista ihmistä saa alistaa ja manipuloida. Varmasti nainen väistää luodin kun jättää tämän ap.n rauhaan☣️
Eli naisen pitää jättää ap rauhaan, jolla on oikeus alistaa ja manipuloida naista?
Olet misogynisti.
No ihan miten vaan naisina esiintyvä setä
No kyllähän tätä sinun naisvihateatteria sopii palstasetä irvailla ihan laillisesti ns🥴
Kenelläkään ei ole oikeutta alistaa yhtään vtun ketään. Jos äijä kuvittelee että voi toista käyttää hyväkseen omiin haluihin ja egoiluun niin vetäköön vaikka narun kaulaansa tai pankoo ketä huvittaa. Ihan sama😂
Voi ei- tuntematon häiskä kirjoitti näin internetissä. Vähän vastaava ilmiö kuin aloittajasedän naisena esitetyt skoldaukset, että nyt on kyllä tuohduttavaa tekstiä
Oletko poika hyvissä?
Oletko huomannut, että tuot näitä omia mieltymyksiäsi usein esiin?
Tähän väliin sopiikin täysin hävytön lohkaisu- en edes pissis päällesi jos olisit tulessa
Toivottavasti kaikki eivät tiedä mitä oikeasti kirjoittelen, se voisi olla jo traumaattista
Vai haluanko joka louskuttajan tietävän, että sitä saa mitä tilaa ns hm
Eiku näillä suomi 24 vesseleillä on tapana kusta sänkyihinsä yöllä. Tuskin tarvii ymmärtää sen enempää.
Vähättelet ja kiusaat satuttamaasi ihmistä ja pilkkaat hänen mielenterveyttään.
Voisitko katsoa peiliin?
Ei haittaa, sillä minulla on jo uusi mies kiikarissa. Joten hyvästi!
Niin onhan sekin palstasetä totta, että mielensä saa muuttaa ja vaihtaa
Ottaako skimmaaja kupoliin kun mikään lillukanvarteen tarttuminen ei toimi? Lisäys Teeltä
Muistakaa että tarinallisuuksilla on aikansa kunnes ne nuukahtaa kuin nipan alakerta ns
Ja arvioon ei tarvita omaa kokemusta ensinkään
Olet ihan itse porukoinesi tehnyt "tarinasta" totta.
Kiusaatte ja häiritsette joukolla.
Pidätte tyhmänä, vähättelette yhtä ainutta naista.
Voinko kysyä?
Miksi siihen tarvitaan suuri lauma ihmisiä yhden kiusaamiseen?
Voi vaan ajatella että yritätte saada hänet voimaan todella huonosti.
Olen jaksanut kerätä aineistoa poliisille, enkä turhaan.
Kiusaatte ja trollaatte muutenkin pelokasta ihmistä.
Ei tuossa ole mitään partaansanaurettavaa tai aihetta ylpeyteen.
Se on raukkamaista.
Olette huonoja.
Minkälaista materiaalia on kertynyt? Ihan sivusta kiinnostaa. Miksi suomi24 antaa tehdä tollasta? Se on mielenkiintoinen kysymys ja vaanko naisia saa täällä trollata? Olisko tossa joku tarkempi tutkinta paikallaan yleisesti suomi24 toiminnasta. Ei onnistu esim. vauva palstalla.
En käytä vauva sivustoa joten en tiedä.
Oon sillä tavalla jännä ihminen yleensä oon tekemisissä niiden kanssa jotka välittää. Et tää ei sinällään yllätys ollu.
Minä en ole koskaan välittynyt sinusta, ja miten olisin voinut sinähän oot huijaus koko äijä, oikea ihminen mutta vaan viejä muille, ja hakkaaja tänne.
Teidän henget on poissa suojelemasta, päästään "kostamaan" noille naisille nyt vuorostaan eikä muuten tunneta teitä sääliä sitten yhtään, ei naisia eikä miehiä kohtaan. Vipit saatte, nekin ihan minimiin :) ja karman mukaan kiusaa ihan kaikkeen :)
Niin jos nämä palstasedän matineat ei ole stemmanneet aiemmalla n kuudella sadalla yrityksellä, niin ehkä tänään
Kyllä mieskin saa kiukutella 1 x kuukaudessa.
Älä vaa mies tee mitään kyllä äiti soutaa ja tiskaa
Kiitos kun kerroit.
Höpötystä. Katkeraa höpötystä.
❤️
Naiselle. Älä laita sanoja suuhuni. Tiedät etten kirjoittaisi ja reagoisi näin.
Olet ainakin sen miljoonan velkaa yhdelle ,,varastamistasi tuotteista gubbe,muuten sinua outoa hamemiestä en haluais todellakaan nähdä!
Juha, Satua ei kiinnosta paskaakaan, eikä ole koskaan kiinnostanutkaan
Sää olet se mies joka on kauan aikaa sitte kuristanut tyttöystäväsi.
Ei mitään väliä, et ole hän, pääasia että eräs välittää.
Tämä on kyllä tullut selväksi J mies
A nainen
Kuitenkin tänne nettiin hänelle kirjoittelet
Oot rakas ja hellyyttävä.
Kirjoittaisit AP edes uskottavasti.
Monet palstalaiset tietää totuuden sinusta, olet menettänyt järkesi sen vähäisen.
Oletko yrittämässä saada hallintaan tuota sairasta vihaasi?
Narsisti vai psykopaatti kenellä vakavia mielenterveysongelmia?
Veikkaan, että narsisti naisvihaaja olet ja ne mielenterveysongelmat ovat ristinä elämässäsi. Seksiä haluaisit sitä että, joku huolehtii sinusta kaikesta elämässäsi.
Miljoonia naisia keskuudessamme ketkä itseäni parempia ja kauniimpia -
On mistä valita AP !
Ongelma on vain siinä, että haluaisit sen yhden tietyn ihmisen kenen mielenterveyden haluaisit rikkoa ja kenet haluaisit heittää sinne suohon.
Sairas päästäsi, vihainen ehkä sille omalle tyhmyydellesi ja kuvitelmillesi.
Sinäkö rakastat ja olet kiinnostunut no siitä tässä stoorissa ei ole kysymys vaan hyväksesi käyttämisestä ja helpoista vanhuuden päivistä.
Rakastamisesta sinulla ei ole alkeitakaan valitettavasti.
Sinusta tulee mieleen avaruusaluksen kummallinen asukas joka telakoituu märkään suohon ja kuvittelee, että nyt onni potkaisi.
Ulkonäkö ei ole kanssa ihmisessä se kaikista tärkein asia, mielenkiinnon heräämiseen vaikuttava tekijä tietty on.
Aivan muut asiat vaikuttavat eniten siihen, herääkö kiinnostus vai ei.
Ihminen voi olla nuorena hyvinkin puoleensavetävä toisen ihmisen silmissä ja kiinnostus voi muuttua ihastukseksi, mikä on normaalia.
Mutta ihminen muuttuu usein isosti vanhetessaan ja näin kävi AP sinulle.
Kuka tahansa toinen mies on mielenkiintoisempi kuin sinä AP.
Varakkuudella ei ole mitään tekemistä kiinnostuksen tapahduttua.
Josko nyt ymmärtäisit lopettaa kiusaamisen ja pilkkaamisen hovisi kanssa?
Sillä et voi koskaan saada naista, olet liian tyhmä siihen saamiseen.
Täysin samaa mieltä. Ap on palsta-asukki, joka sotkee kaikkien tsäänssit.
Paskanmarjat, jokainen on oman onnensa seppä! 😛
👍👍👍
Hyvin sanottu!!! 👏👍
Väittämäsi kumoaa itsensä. Jos et oikeasti välittäisi ko. naisesta, et ajattelisi häntä ollenkaan. Nyt kuitenkin tunnet voimakkaita tunteita liittyen häneen uhotessasi.
Jossain vaiheessa, kun pääset hänestä ehkä kokonaan yli unohdat koko akkelin.
Sinä et ole merkinnyt mitään minulle mitään enää moneen vuoteen!
Kiitos "Lyyli" pyllystä.
Olipa aloittajalla tosi kaunis ja empaattinen kommentti,, Tää,jos mikä on sitä TOSISUOMALAISTA KESKUSTELUA ! ja luonnetta, näillä asiat selviää aina ????
Ex kiusaaja tönijä ja suhde naisia tulee hakata päähän että alkaa ylhäällä heillä heilumaan tähtiä
Oletpas sä tänään huomaavainen
Onko tänään s’eksipäivä? 😂🤗🤭
KYllä tuo oli hieman sentyyppinen kommentti ,et täytyy olla !
No tulihan se sieltä. Nyt jo kyllästyit vanhaan blondiin, eipä siihen kauaa mennyt🤣. Toivottavasti pistää suoneensa pari kuplaa.
Tulepa sitten lohtu"kainaloon" .. Aika paljon nuorempaa ja maukkaampaa..
Ihana kuulla. Pippelisi juuri surkastui eikä lääkkeet enää enää auta😆
Susta ei muuta hyvää ollutkaan kuin seksi.
40v sitten ku kävi huoltsikan vessassa, ni siellä oli seinät täyteen sotkettu rattoraija
juttuja.. revittely piirustuksia.
Joo pidä lystiä
Uijui. Täällä sitä kerrot kuitenkin 😄
No hyvä. En minäkään välitä vanhuksista tai maahanmuuttajista. Ei kiinnosta hittojakaan Venäjä tai sosiallismi saatika yhdenkään vähemmistön oikeuksien puolustaminen.
Ok, niin mäkin sua 🤣
Et sinäkään merkitse minulle mitään, joten tasoissa ollaan.