kun tapaamme

ehkä haemme seurakuntatalon avaimen
minä pidän tyhjistä avoimista tiloista
toivottavasti sinäkin
jos et
se on ok
minä pidän sinusta
3209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisiko se hyvä paikka?☺️

Äänestä

Minä en pidä sinusta. Enkä kuulu teihin, todistetusti, He etsivät jotain muuta. Ja jatkavat kunnes onnistuu.

ja tekojen mukaan, teillä on hirveä määrä pahoja juttuja. Jopa painostaminen sillä tyylillä katsotaan negatiivisuuden rajan ylittämisenä.

Äänestä

Mille?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ehkä haemme seurakuntatalon avaimen
minä pidän tyhjistä avoimista tiloista
toivottavasti sinäkin
jos et
se on ok
minä pidän sinusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu