Ihan pännii ja oikein kunnolla!
Kaduttaa! Kaduttaa niin vietävästi!
Anonyymi-ap
13410
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
joo
Se kun lähestyit monia kertoja, mutta et sanonut sanaakaan! Täysin väärin toimittuahan se oli, mutta tekemätöntä ei saa enää tehdyksi koskaan, menetit mahdollisuutesi tutustua häneen ja siitä voit syyttää vain itseäsi!
En ole mikään kuuthrapali!!!
Sinä tulkitset päin persettä ja teet onnettomia johtopäätöksiä.
Koothrappali.
Osaan puhua enkä ole minään tuppisuuna vaikka siellä niin kuvittelet.
On ihan muusta kyse mutta jatka vain omia tulkintojasi.
Mikä kaduttaa?
Haluaisin olla, tiedät sen itsekin.
Niin tiedänkin .
Miten se onnistuisi?
No voisitko ehdottaa irl jotakin?
Mikä tällä kertaa kaduttaa? Ei voi olla ensimmäinen kerta.
Virheitään ja mokiaan voi aina yrittää korjata. Kannattaa puhua.
Ei ole mitään tarvetta puhua eikä selvittää mitään muuta, kuin taloudelliseen tilanteeseen kohdistuneet haitat. Jos nuorempi ei sitä halua, niin minulla ei ole mitään hyvää sanottavaa hänelle!
Ei niitä voi enää korjata, kun tarpeeksi syvästi menee rikki, ei rikkinäisyyden aiheuttaja voi enää koskaan korjata mitään. Niin kävi parisuhteessani aikoinaan, koska mies ei pystynyt käsittelemään mitään parisuhteeseen liittyviä ongelmia! Nyt kävi samoin, kun naama tunki liikaa sellaiselle reviirille, johon hänellä ei olisi koskaan ollut lupaa ja käytös oli todella todella erikoista ja hämmentävää, koska kenenkään ajatuksia on mahdotonta arvata toisen ollessa äänettömässä asennossa vuodesta toiseen!