Johtaja kisaan ps
Hyvä homma
Isänmaallinen
Teemu keskisarja
10
259
Vastaukset
- Anonyymi
Luikki karkuun soihtukulkueesta vaikka etukäteen uhosi marssivansa mukana, eli hillotolppa oli tärkeämpi mitä ideologia.
- Anonyymi
Kohta lähtee hillotolpa paikkakinin.
- Anonyymi
Yhdessä
- Anonyymi
Onkohan sillä edes koppalakkia?
- Anonyymi
On sillä.Siitoinin Pekalta perintönä saanut
- Anonyymi
Kova valtataistelu tulossa.Halla-aholaiset vielä vallassa kiinni mutta kuinka kauan.Niskaan hengittää jo körpäkkö-persut.Rönttös-persut ja kiina-persut myös vaanivat tilaisuutta kaapata valta.
- Anonyymi
metsätalousoppia sofia virralta?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
metsätalousoppia sofia virralta?
Persuilta sitä ei ainakaan kannata kysyä.
- Anonyymi
Epäilen vahvasti.
- Anonyymi
Mikähän mahtaa olla tämän "keskarin" isänmaa olla, Suomi se ei ainakaan ole.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1575219Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv852763Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?871752Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91216- 49986
- 66912
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122893- 21893
Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23878Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75873