Haluttavana? Miksi erityisesti?
Pidätkö kaivattuasi
Anonyymi-ap
691518
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 69
Vanhimmat
Tässä ei annettu sitä vaihtoehtoa ettei voisi pitää 😅
En edes tiedä. Tottakai hän on komea ja kaikkea, mutta ei tätä järjellä selitä. Eikä tällaista ole ennen ollut ketään kohtaan.
Iso se kuuleman mukaan
No kiva.
Haluan sitä
Kaikki on vähän isoa jos on pieni
🤣 Se ON muuten just noin.
Tiedän 😉
Puhutko egosta...
Siitäkin, nyt kun tarkemmin mietin 😂
Ai tällä pjeenistään kehuvalla äijällä? No mieti sitä
Tietysti. Na*sin aivot pellolle jos voisin niin loppuu se kitinä. Kiva k* lu.
Oletko palstaäijä kysellyt muidenkin mielipiteitä pilistäsi kun noin varmuudella puhut?
Tuskin on kyselly itse en ainakaan ole vaivautunu on oman tyydytyksen saamiseen riittäny ihan oma käsikin eli ihan yhtä tyhjän kanssa kun olla naisen kanssa joka olisi kenties mielummin jonkun toisen kanssa
Nimiin tämä tota selkee
Outo ja turha kysymys.
Huomasin sellainen puolitoista vuotta sitten yhdessä tilanteessa jossa juteltiin vähän pidempään, että onpas mukava nainen. Jälkeenpäin jäi olo olisin voinut avautua hänelle kaiken kaikesta ihan helposti. En miettinyt sitä silloin sen tarkemmin. Minun on todella vaikeaa muutenkin luottaa ihmisiin täysin, mutta hänestä jäi sellainen luotettava, lämmin kuva. Sittemmin syntyneet tunteet ovat tehneet minusta väkinäisemmän, koska päässä ja sydämessä myllertää. Tietysti pidän häntä haluttavana, hän on kertakaikkisen upean näköinen nainen, mutta persoonaa ja henkistä puolta haluisin tällä hetkellä enemmän kuin mitään.
Kauniisti kirjoitit.
Persoonaa ja henkistä puolta saa ihan kaverinakin?
Eikö noista aloiteta yleensä, jos haluaa tutustua ihmiseen? Noihin minä rakastuin hänessä. Ei kiinnostaa silmäniskut ja tisseistä puhuminen, jos sitä odotat tämmösellä palstalla. /1127
Toivoisin niin, että kaivattuni ajattelisi näin, eikä jotain mun peppua ja tissejä pelkästään. Tai edes kasvonpiirteitä.
Naiselta
Itse ymmärrän halun fyysisenä, mutta kyllä minä ymmärrän, että ihmistä voi haluta persoonan vuoksi. Ajattelin vain, että jos vain persoona kiiinnostaa, kaveruus voisi riittää.
toivoisinkin vain kaveria miehestä. :) en halua muuta. sivusta n
Ei sekään mahdotonta olisi, mutta ehkä "välitän" liikaa eräästä vielä sellaiseen. Tuntuisi liian pahalta vielä ja vaatisi tajuta miksei meitä voisi olla.
Välität?! Vain välität?!?
Usko että jos kohtalo on tarkoittanut tei
...teidät yhteen niin kukaan ihminen eikä mikään mahti tai asia voi estää sitä
Niin kuin kirjoitin, rakastunut olen, joka pitää sisällään minulle myös välittämistä toisesta.
......tai siis palstasedältä.
......tai siis palstasedältä.
Onko sinun mielestäsi naisia esittävä mies naisilla sekä sielu että ruumis? Tässä ihan pyörrytään onnesta nyt🥱
En ole ketään miestä KOSKAAN halunnut yhtä paljon, sen takia olenkin aivan sekaisin. Seksuaalinen vetovoima ja kaikki siihen päälle, niin ei tämä nyt kovin helppoa ole. Sanottakoon kuitenkin että se miksi haluan, ei liity vain fyysisiin ominaisuuksiin.
Jokainen päästään sekaisin oleva mies haluaa varmaan omia tämän kommenttisi itseäsi sexikkääksi kehuva äijä, myös eppet
Sinä se vasta sekaisin oletkin ja mustasukkainen näköjään myös
Haluatko täsmentää että mistä tarkalleen olisin mustasukkainen siis kummasta osapuolesta, eli naisesta vai miehestä? Taustoitan tätä sinun noloa uskomusjärjestelmää vähäsen
Veikkaan että olet mies, joka elää tämän palstaäijän kommenttien myötä niin omissa pikku maailmoissa, että luulet minun olevan mies, joka kilpailee jostain naisesta kanssasi. Osta marsu tai kultakala seuraks jos suhtaudut naisiin noin
Et nimittäin näin ollen selvästi pidä naisia täysivaltaisina ihmisinä vaan jotain esineinä joista tapellaan netissä. Osa 3
Verkko-orja sai varmaan ylös kommentit itkettäväksi, eiks je?
Pidätkö hyvästä ruoasta?
Joo.
Mitä isompi pihvi sitä isompi rakkaus
Ei voi kommentoida tätä asiaa palstalla
Mäkin sua
Isot mulkosilmät
onhan hän komea. :) varmasti on paljon naisia ympärillä
Voi sinua omissa purppuramaailmoisaa liihottelevaa setää, jonka hymiöt ei ikinä natsaa tilanteeseen esim hakkaan sinut:) näitä näytteitä riittää jepeille ja pöpeille ja niin edelleen
Miksen en pitäisi jos ny jotain kaipaisin eikö se olisi jotenkin outoa tai jopa sairasta jos jotain kaipaisin enkä tätä haluttavana pitäisi
Miksi erityisesti koska hän on mielestäni hyvän näköinen
Haluan häntä miestä siksi, että haluan häntä henkisesti. Siitä se alkoi, vaikka hän minua fyysisesti heti miellyttikin.
Jos en tuntisi hänen kanssaan sielujen sympatiaa kaikesta erilaisuudestamme huolimatta, ja kokisi, että hänen kanssaan on mukava jutella ja olla, en tuntisi fyysistä vetoa häntä kohtaan. Eli mikään fyysinen ominaisuus sitä ei tee, vaikka kaikki hänessä fyysisesti miellyttääkin. Myös se, että hän haluaa minua vaikuttaa. Jos hän ei osoittaisi mitään kiinnostusta minua kohtaan tai selvästi olisi kiinnostunut jostain muusta enemmän, tunteeni hiipuisivat. Jossain tapauksessa ne voisivat loppua kuin seinään.
Erittäin haluttavana, hänellä on seksikkäät koipireidet, himoittavat pikkutisulit, mesmeroiva litteä vatsa, kauniit hoidetut jalat ja söpöt varpit, ja BMI noin 17.
Unohdin täysin hekumaa huokuvat pakarat, ne ovat kiinteät, eivätkä roiku, eivätkä ole massiiviset.
Paljonko tuon kokoinen silloin painaa?
Älä edes vaivaudu. Tuo on se koipireisimies (joka jostain syystä ei nyt ole rekkautuneena). Tyyppi on joku 70-kymppinen rupsahtanut äijä, joka haaveilee teini-ikäisistä tytöistä. Sillä ei oo ollu naista varmaan kolmeenkymmeneen vuoteen sen jälkeen, kun vaimo jätti. Sen takia se vihaa keski-ikäisiä naisia ja selittää aina kuinka vaihdevuodet jotenkin vaikuttaa siihen, että nainen haluaa jättää miehensä. Oikea syy on tietenkin se, että tyyppi on aivan kuvottava. En yhtään ihmettele, että vaimo jätti.
Hän on söpö, 165 cm, ja painaa noin 47 kilogrammaa.
Onko anorektikko vai alta 15 -kesäinen?
Oijoi, oon kilon painavampi ja 3 cm lyhyempi. Olenko lihava? 🧐
Et voi v mitä kommetteja naisen olemuksesta mitä ikävöi. Syytä kasvaa mieheksi ja ajattelevaksi vuorovaikkutteiseksi kanssaeläjäksi. Intohimoiseen rakasteluun ja tunnetasoltaan kypsään ihmissuhteeseen tarvitaan sitä liimaa eikä siinä ulkoisella olemuksella ole kovinkaan suurta merkitystä jos ihminen huolehtii siisteydestä ja hygieniasta ja on luonteeltaan toiselle sopiva. Mutta mitä kukakin hakee. Voisi kyllä nää panomiehet tyhjentää pussinsa pumpattavaan silikoninukkeen kuin siihen teinineitoon
No, en kykene rakastelemaan wanhan tai rumapainoisen naisen kanssa, tämän olen käytännössä kokenut. Lisäksi, jos nainen on muutoin kaunotar mutta hänellä on sonnintalutusrengas sierainvälissään taikka muu iljettävä kehonmuokkaus tai hän on tuhonnut ihonsa tatuoinneilla, niin en ryhdy parisuhteeseen sellaisen kanssa, saatan hyväksikäyttää satunnaisesti.
Mielenkiintoiset hourailut sinulla paappa.
Fiksuus, taidot, rauhallinen olemus, kiva ulkonäkö, mukavuus. Ja peppu näyttää kivalta.
Miehen vai naisen peppu?
Oh my gosh mr vain🤦♀️
Naisen.
Hänessä miehessä on vaan kaikki kohdillaan ja ne kädet näyttää hellitä. Silloin, kun katsoo silleen lempeästi, niin mä sulan 😘
Se on vaan joku tunne kun sulkee silmänsä ja asettaa kätensä toisen lantiolle ja tunnustelee naisen olemuksen korvalehtiin asti. Juuri oikean lämpöinen iho ja kauniit hymyileväiset silmät joissa pilkahdus yllättynyttä intohimoa.
https://www.youtube.com/watch?v=qLGcAo5i7H8
Tosi haluttavana. Muhun iskee se vakavuus sekoitettuna ihan järjettömään määrään kujeilua. Oon itsekin vastakohtien ihminen.
Mikä kyselyikä täällä on menossa jollain? Oletko 5 vuotta? Et ikinä ihastunut? Rakastunut?
Kyllä pidän. Sitä se ihastuminen ikään kuin on. Ei siihen ole mitään järjellistä syytä edes.
Kohta, täytän ens kuussa.
En pidä ketään haluttavana. Pidän vanhemman ikäluokan miehistä ja vain ystävyys on mahdollista. Jos papalla on tarvetta harrastaa seksiä, niin minun kanssani se ei ole mahdollista.