Asti päästä kun olet niin ehdoton kaikessa
Ei me taideta siihen
Anonyymi-ap
17415
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Ehroton on ihan kiva.
Paljaalla kaikkien kaa 🙋🏻♂️
Kaikki tietää tuon
Miten nii? Keijo77
Illalla uudestaan?!
Ei o fiksu tapa etenkään jos tapoihisi kuuluu panna kaikkea mikä vastaan tulee mu helpoin tapa varmaan saada se kuppa ja kuuskyt muuta en tie kun ei ole kokemusta asiasta joko olen osannu valita hyvin ne kenenkä kanssa olen ollu tai si on ollu todella hyvä tuuri nää kun mitä seurannu ni ihan yhtä helposti vähintään ellei jopa helpommin nuo julkkikset tuntus noita sukupuoli teitse tarttuvia tauteja saamaan mistä mahtanee johtua
Hyvä kun vihdoin ymmärsit.
Olen ehdoton minä, senkin pitkähäntääne elukka.
Hymyile, näin :)
T. meikäläinen
Rauhallisesti, turvallisesti.
https://m.youtube.com/watch?v=td0Ai7Ot9lw
Mä yleensä olen vähintään yhtä ehdoton kuin mua kohtaan ollaan sillä erolla että osaan ottaa huomioon aina hetkellisen tilanteenkin ette uskokkaan kuinka paljon huomioitavaa jo pelkästään omassa elämässä on saatika si parisuhteessa saatika jos ajattelli edes yhtä maata pystyä johtamaan ja vielä enemmän on huomioitavaa jos meinas koko maailmaa johtaa tai hallita titteli jolla/joka on varmin tapa järjestää oma kuoleman tuomionsa johtuu mistä titteli jota kaikki maailmassa havittelee varmin tapa tehdä vallanvaihto on tappaa edellinen valtias/hallitsija/johtaja jotain mitä on ajankuluksi tullu mietiskeltyä nää kun maailmassa on loppujen lopuksi melko vähän mietittävää jos mikään ei kiinnosta kun just sen verran et on jotain oppinu si taas mitä enemmän ihmisten kanssa juttelee sitä enemmän oppii vähän kaikesta halus tai ei ainakin minä
Ei tässä muita ehtoja ole kuin että sen mitä olette minulle tehneet minun täytyy päästä tekemään teille se on reilua ja tasapuolista. Vai etkö halua että elämä on reilua? Haluatko että muut tekevät aina kaikki raskaat paskahommat ja sinä et tee milloinkaan? Olet lääkäri mutta et paranna etkä auta. Otat siitä kuitenkin korkeaa palkkaa. Voit saada palkkaa olemalla joku asiantuntija vaikka et tiedä mitään etkä kykene auttamaan otat siitä kuitenkin korkeaa palkkaa. Päästät toiset helpommalla ja tietyt joutumaan tekemään niidenkin edestä. Kyttäät 24/7 mutta sinua ei pääse näkemään.
Laitat muut leimaamaan kellokorttia ja heräämään kukonlaulun aikaan ja seuraat jatkuvalla syötöllä. Itse tulet kun huvittaa eikä sinua pääse seuraamaan.
Muut eivät mitä toimenkuvaasi edes kuuluu muu kuin työtehtävien jakaminen. Ongelmatkin delegoit muille.
Luot lakeja ja säännöksiä ja rankaiset jos ei niitä noudateta. Sinua ei pääse seuraamaan noudatatko itse.
jeps en harrasta yhden illan villityksiä enkä treffaile. olen monessakin mielessä hyvin vtun hankala. otappa joku toinen!
Monenko vuoden villitys olen 😉
Olen ehdottoman hankala. Haluaisin joskus vaan levätä omasta vaikeasta luonteestani, rakkaan naisen halauksessa.
Ja sullahan on mun numero. Miksi sitä on niin hankala käyttää siihen mihin se on tehty?