tai siirtynyt miehiin viime aikoina, esittänyt soidintanssin miehille, kuin kaksi ukkometsoa heilutellut pyrstöään muille uroille? Onko uroita käyty jo katsomassa uimahallissa, vai onko jäänyt niihin lehtiin?
Onko kaivattusi homo?
Anonyymi-ap
5286
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tää tällä on joillain on aina ketunhäntä kainalossa mutta sulla on lehmänhäntä. Miks ukkometsot ei saisriekkua mulle ihan sama.
Ne noi saa kiksejä kun jotkut naiset luulee niistä ihan jotain muuta. Se on suurta nautintoa niille.
Jaa en tiedä
voi olla. mistä näistä tietää. siks ollaan palstalla varmaan jos tykkääkin pitää reigelin kireänä ns. noh, aina voipi olla ystävä
Mietin jo hetken tykkäänkö edes enää miehistä mutta totesin että no kyllä mä taidan tykkää. Vääränlaiset miehet ei vaan sytytä yhtään ja siksi piti tuumata. Ajatusmaailma ja kulkuset siinä päällä vetoaa siis vieläkin.