Nyrkkeilyliiton kokous Oktoberfesteillä 2024!

Anonyymi-ap

Kun Kelo ja Hietanen päättivät muuttaa perheineen takaisin Yhdysvalloista Suomeen, Liitto kutsui heidät Oktoberfesteille neuvottelemaan.

Molemmat Matit humaltuivat.

Keskustelu johtoportaan kanssa päättyi, kun iso pomo Chris Hirn huomautti liiallisesta juomisesta. Kelon Masa kysyi, mitä ukko oikein selittää, älä estä suomalaismiestä juomasta viinaa kun olet ensin kutsunut hänet Oktobesfesteille. Hän otti vierestään jakkaran, nostaa sen ilmaan ja uhkaa lyödä. Johtoporras pakeni paikalta, Mäntynen ja Ötz tulivat auhoittamaan tilannetta. Kelo ilmoitti pieksevänsä heistä jokaisen.

"Miten te absolutistit nukutte yönne????" hän parkaisi, poistuen olutteltasta. Hietanen jäi paikalle iskemään paikallista naisnyrkkeilijää grogilasi kädessä. "Wier ist du pussy?" "Guten abend, meine boxer-bitchen!"

1

157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joku näki Octoberfesteillä epäilyttävästi KODININ näköisen hiipparin. Verneri Maunulan toimistolta veti baarijakkaralla munille, mahdollinen kodin todettiin hengettömäksi Munchenin piirisairaalassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      273
      45814
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      50
      11430
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      233
      11028
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      39
      9820
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      90
      8658
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      285
      6718
    7. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      2
      3405
    8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      2
      3249
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      25
      3123
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      4
      2973
    Aihe