piämääränä

asjallisuus

ettekö työ voes olla nii höveli että lopettaesitte tuo mrl:n morkkaamisen? onko se nii kaaheen paha juttu että joku o mieltynnä johonnii bussityyppiin?

mie uon kanssa itennii mieltynnä joihinnii bussiloihin. ja varmaa uotte työkii.

kyllä vaennii niitä paljo pahempii immeisii löytyy jotka ansaettis banneroita er voorumeille.

jokkaesella o oma paekkansa ja mieltymyksensä. kunnioittakaatte sitä.

se jotta erräällä voorumilla ol sellasii jotka halus iänekkäästiki banneroida mrl:ää, on kuitennii ite sellasii paukapäitä ja oekeita häirikköjä, aina valittamassa ja haukkumassa muita. kuitenkaa se mrl ei varmaankaa suurta osaa häirinnä mä luulen nii. ne varmaa halluu ite päteä tai jotai.

ollaa kiinnostuneita busseista mutta iha asjallisesti ja asjanmukkaisesti eikös vuan? ja annettaa kaekille tilloo, myös mrl:lle. eiköstä jookosta?

t: asjanmukkaesesti terveisin
seppo
perskutarallaa

ps. nuo hulluks haukkumiset o ihan oekeesti tuomittava juttu. nettiherjaus ei erroo mitenkää oekeen elämän herjauksista jotka o nekkii rikos.

1

377

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eiköhä se ämärällä saa olla rauhassa hetimmite ku lopettaa itte ton jankkaamisen ja muitten sotkemisen omiin sekoiluihinsa.

      Meitsistä saa ainakin juttukaverin niin kauan kun yleisellä palstalla mun nimimerkistä jauhetaan paskaa ja perättömyykisiä.

      Jos ämärällän kulli tekee saman fyysisen toiminteen matalan wiiman katselusta kuin normaalilla heteromiehellä PlayBoyn keskiaukeematytöstä niin mikäs siinä. Keskittyis niitten wänkkäämiseen ja antas muitten immeisten olla rauhassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      132
      4369
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      76
      3645
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      68
      2260
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      223
      1721
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      118
      1607
    6. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      247
      1136
    7. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      795
    8. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      746
    9. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      20
      736
    10. Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?

      Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,
      Sinun unelmalomasi
      6
      725
    Aihe