ettekö työ voes olla nii höveli että lopettaesitte tuo mrl:n morkkaamisen? onko se nii kaaheen paha juttu että joku o mieltynnä johonnii bussityyppiin?
mie uon kanssa itennii mieltynnä joihinnii bussiloihin. ja varmaa uotte työkii.
kyllä vaennii niitä paljo pahempii immeisii löytyy jotka ansaettis banneroita er voorumeille.
jokkaesella o oma paekkansa ja mieltymyksensä. kunnioittakaatte sitä.
se jotta erräällä voorumilla ol sellasii jotka halus iänekkäästiki banneroida mrl:ää, on kuitennii ite sellasii paukapäitä ja oekeita häirikköjä, aina valittamassa ja haukkumassa muita. kuitenkaa se mrl ei varmaankaa suurta osaa häirinnä mä luulen nii. ne varmaa halluu ite päteä tai jotai.
ollaa kiinnostuneita busseista mutta iha asjallisesti ja asjanmukkaisesti eikös vuan? ja annettaa kaekille tilloo, myös mrl:lle. eiköstä jookosta?
t: asjanmukkaesesti terveisin
seppo
perskutarallaa
ps. nuo hulluks haukkumiset o ihan oekeesti tuomittava juttu. nettiherjaus ei erroo mitenkää oekeen elämän herjauksista jotka o nekkii rikos.
piämääränä
asjallisuus
1
399
Vastaukset 1
Eiköhä se ämärällä saa olla rauhassa hetimmite ku lopettaa itte ton jankkaamisen ja muitten sotkemisen omiin sekoiluihinsa.
Meitsistä saa ainakin juttukaverin niin kauan kun yleisellä palstalla mun nimimerkistä jauhetaan paskaa ja perättömyykisiä.
Jos ämärällän kulli tekee saman fyysisen toiminteen matalan wiiman katselusta kuin normaalilla heteromiehellä PlayBoyn keskiaukeematytöstä niin mikäs siinä. Keskittyis niitten wänkkäämiseen ja antas muitten immeisten olla rauhassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1531651
Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt5431412Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"
Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l1581314Sinkut-palstan suurin valhe
Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va247856Miesten suusta kuultua
Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "172852- 58796
- 56708
- 54706
Haluaisin mies tietää pari juttua
Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt26690- 52599