Teistä sen toisen suhteen?
Kumpi on aktiivisempi
Anonyymi-ap
20464
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
En mä ole ainakaan yhtään sen aktiivisempi kui toinenkaan ei yleensä hyödytä mitään sama pätee parisuhteessa jos toinen unohtaa olevansa parisuhteessa ni miksi sitä turhaan muistaa itsekään ehkä on hyvä miettiä mitä sana parisuhde edes pitää sisällään si mitä omalta parisuhteeltaan haluaa sen jälkeen kuinka sen voi parisuhteessa saavuttaa se kun nää suhde jonka eteen kumpikin joutuu tekemään ihan yhtä paljon jotta on mahdollista että parisuhde toimii edes kulissina ulkopuolisille toimivasti edes
Oikeassa elämässä? Minä.
Seksiä siinä on mut onko jotain muuta? Et muiden seurassa halua sitä kovin lämpimästi katsoa mut mua sä katsot vaikk siinä olisi muita. Mut se on teidän välillä?
Siis mitä se on teidän välillä
Rakkautta se on.
Voisinpa olla aktiivisempi. Mutta en vain usko että voisin hänet saada. Kaikki tuntuu niin ylitsepääsemättömältä ja olen väsynyt. En tiedä miten aktiivinen hän on, tuskin hän jaksaa minua kaivata tai mitään yrittää. Mieheltä naiselle.
Hän on ollut hyvin aktiivinen toisen suhteen.
Toisen ?
Nimenomaan 😉
Niin no kyllä☺️
Minkä toisen? Yksi hyvä riittää.
JV:n läppä mut ei ihan totta 😘
Mies on, tietysti 🥹
Meidän tapauksessa nainen on ollut aktiivisempi.
Ja mene sinä lenkille sivusta
Hän hakeutuu enemmän mun lähelle. Mä juttelen hänelle enemmän. Hän ei ole mikään small talk tyyppi. Mä sit yritän jutella milloin mitäkin. Luultavasti häntä ei se hiljaisuus haittaa, hänen mielestä on ihan ok olla hiljaa vierekkäin.
Minä erään tutun hyvävartaloisen, ihanan naisen suhteen olen ollut selvästi aktiivisempi. Kun nyt vaan olisi nyt sylissä suukoteltavana ja halattavana yms. Kaikkea hänen kanssa.
Oon kokeillut kepillä jäätä suht aktiivisesti ja todennut että toinen ei lähtis seikkailuun kanssani..
T. Nainen
Olen very active kun hän ensin lähestyy mua kukkapuskan kanssa🌹🌹🌹
Eiköhän se ole joku nuori tyttönen joka on aktiivisin. Mä en jaksa miesten takia enää vaivautuu.