Huonoo palvelua ja kalliit hinnat.
Vestori Siikainen
Anonyymi-ap
10828
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kerro nyt esimerkki, vai oletkohan käsittänyt kaiken taas väärin?
Joo kyllä Merikarvialla on paljon halvempaa.
Ulkopaikkakuntalaisena olen aina saanut Vestorissa hyvää palvelua. Hinnat puolestaan saa laskusuuntaan kunhan näytät, että miten käy sosialistilta rokkenroll ja laitat pystyyn kaupan, joka myy halvemmalla!
Ha ha porvarilta meni kuppi nurin.
Ei pidä paikkaansa! Rakentavasti yritän kannustaa vetelyksiä, joiden mielestä muut kansalaiset ovat täällä ainoastaan täyttämässä näiden vaatimuksia!
Jos työttömät käy kateeksi niin lyö hanskat tiskiin ja kokeile.
Työtä löytyy Suomesta, kunhan on valmis liikahtamaan äitin vierestä ja jos olet malttanut opiskella useamman ammatin, niin vielä varmemmin. Käsivarren mittaisen vaatimuslistan heiluttelu mahdollisen työnantajan edessä puolestaan torppaa työntekoaikeet melko tehokkaasti.
Itse nautin silloin tällöin Lapin keväthangilla hiihtelystä ansiosidonnaisen päivärahan turvin, eikä nautintoa suinkaan vähennä tieto siitä, että jossain kiristellään hampaita kateellisena. Päinvastoin!
Löytää se sokea kanakin joskus jyvän.
Kiitos vastauksesta! Kuten edellä mainitsin, kateudenosoitukset ovat kaunein suomalaisen alisuoriutujan myöntämä palkinto onnistumisista.
Myötähäpeä sun höpinöistä tulee...