Feliciaan farmariin takaluukku

Tuollainen ehjä takaluukku pitäisi saada ajoneuvoon. Skoda Felicia 97 farmari. Ilmeisesti käy tuo Felisia ei farkun luukkukin.

Jos on tarjoa, [email protected]
Asun Lahdessa.
1357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Omasta diesel Fellusta oli luukku puhki ikkunan alareunasta.Hioin ja vedin pop-niiteillä peltiä kiinni ja pakkelia.Nyt meinaan ruiskutta sinne runsaasti kotelosuoja-ainetta.Sanoivat Skodalla että uusi takaluukku maksaa 260 euroa.Vanhasta luukusta sitten lasit ja muut vermeet kiinni ja kunnon ruostesuojaus niin kestää alkuperäistä paremmin,koska näitä ei ruostesuojattu kunnolla.Felician heikko lenkki.Muutoin loistava auto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarviis. kirjoitti:

Tuollainen ehjä takaluukku pitäisi saada ajoneuvoon. Skoda Felicia 97 farmari. Ilmeisesti käy tuo Felisia ei farkun luukkukin.

Jos on tarjoa, [email protected]
Asun Lahdessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu