Olen nainen. Minua kiihottaa erityisesti saada spermaa rintsikoille tai muille alusvaatteille. Sperman maku, no joo, pastilli suuhun. Mutta sperman haju saa minut villiksi.
Kimpassa spermat vaatteille
27
2361
Vastaukset
- Anonyymi
Olishan se kiva sotkea kunnolla. 😏
- Anonyymi
Kyllä spermat lasketaan pikkareiille tai alaslasketuille sukkiksille...!
- Anonyymi
Kiva kuulla. Kun mulla on aika paljon spermaa palleissa,niin voisin sun päälle ruiskia kunnon satsit
Onko isot tissit muuten?
Vantaan mies 55 - Anonyymi
Kyllä tuntuu mukavalta kun saa spermat laskettua pikkareihin ja rintsikoihin
- Anonyymi
Taitaa täti ollakin setä 👀
- Anonyymi
Haluan kirnuta spermat kovin kiihottuneena pöksyillesi. T.ukm66
- Anonyymi
Mielelläni saisit spermaani toivomaasi paikkaan.
Onnistuisiko yhteinen suihkussa käynti sulla
vaikka vaatteet päällä ja fetissi ni mukaan
mulla kumisaappaat varret käännettyinä
nautin siitä että vesi pääsee saappaisiin - Anonyymi
Laita viesti Kik Espoo30
- Anonyymi
Koulussa onnoin poikien runkata pikkareilleni. Vähän myöhemmin kotibileissä minun päälleni runkattiin. Sen jälkeen fetissini oli istua rahilla kimppajutuissa, sukissa, korkkareissa ja kauniissa ohuissa alusvaatteissa. Otin suihin ja annoin mällin valua vartalolleni. Kiihottavaa kyllä nähdä ja tuntea sperma ihollani.
- Anonyymi
Sehän olisi ihan mahtavaa, kun riisuisit housuni, näyttäisit pillua ja runkkaisit minua niin, että sperma lentää vaatteillesi. Tai joku ystävättäresi runkkaisi ja lennättäisi ne päällesi.
- Anonyymi
Täällä pari etelä-karjalasta jolla on eräänä haaveena löytää miehiä jotka runkkaisivat spermat naisen vaatteitten tai pepun päälle. Nainen voisi kyllä hieman auttaakin jollakin tapaa tuossa.
- Anonyymi
Tuo olisi munkin haave, nainen puolipukeissa ja saisi katsella häntä ja runkata mällit hänen päälleen. Ei teitä voi mitenkään tavata?
- Anonyymi
Oletteko millaisia? Täällä olisi 43v mies jota kiinnostaisi toteuttaa haaveenne.
- Anonyymi
Olemme ihan tavallinen pari, n48 xl posliini ja olisimme kiinnostuneita toteuttamaan tuon haavemme ja ehkä samalla voisi jotain muutakin tehdä. Jos on kiinnostuneita miehiä niin laittakaa kik niin otamme yhteyttä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olemme ihan tavallinen pari, n48 xl posliini ja olisimme kiinnostuneita toteuttamaan tuon haavemme ja ehkä samalla voisi jotain muutakin tehdä. Jos on kiinnostuneita miehiä niin laittakaa kik niin otamme yhteyttä.
Kiinnostaa! Kik purestyle 69
M Kuopiosta - Anonyymi
Kimpassa spermattu nainen, olisi kiimaista päästä kokemaan tuo.
- Anonyymi
Olen transvestiitti ja olen aina saanut spermaa päälleni muun sejsin ohella. Hienointa on saada juhlaville asuille. Joskus joutunut sallimasn asuilleni pissaamisen.
- Anonyymi00025
Missä asut?Kik Espoo30
- Anonyymi00026
Olisi mukava lainata jollekulle vanhalle papalle omia pikkuhousuja . Hän pukisi ne päälleen ja sitten niinpä niin tekisi tarpeensa eli runkkaisi niihin kunnon spermat.
Ennen pesua voisin haistella niitä ja ehkä vähän nuolaista sitä spermaa ja maistaa.
Se voisi olla mielenkiintoinen kokemus, jota ennen en ole todellakaan saanut kokea.
Olenhan vielä melko nuori tyttö/ nainen. Voisin riisua jalasta hikiset tennarisukat ja antaa papan pyyhkiä vehkeensä niihin. Tai T-paitaani mutta ei ainakaan mun tennareihin.- Anonyymi00027
Mitä jos ottaisit vaan kunnolla samoin tein suihin vanhemmalta mieheltä...
- Anonyymi00028
DonDom60 kirjoitti:
Missäpäin?
t. Vanha pappa.No Asun Helsingissä, entä sää?
- Anonyymi00029
Anonyymi00027 kirjoitti:
Mitä jos ottaisit vaan kunnolla samoin tein suihin vanhemmalta mieheltä...
Toki olisi mukava ottaa, jos olisi sopiva ehdokas . Mukavantuntuinen ja lämminhenkinen.
- Anonyymi00030
Anonyymi00029 kirjoitti:
Toki olisi mukava ottaa, jos olisi sopiva ehdokas . Mukavantuntuinen ja lämminhenkinen.
Mä olen 😉
- Anonyymi00031
Itse miehenä kiihottaa katsoa kun nainen makaa hameessa ilman pikkareita ja joku mies runkkaa spermat naisen päälle. Onneksi olen löytänyt tuollaisesta pitävän naisen jonka kanssa pääsen toteuttamaan tuota.
- Anonyymi00032
Se olisi kiihottavaa, kun 2-3 naista olisi täysissä pukeissa ja riisuisi minut ja pitäisi kiinni ja sitten runkkaisi kyrpääni niin, että sperma ruiskuisi joka puolelle. Olisin selälläni alasti sängyssä ja yksi pitäisi toista jalkaani levällään ja toinen toista ja yksi runkkaisi kyrpääni ja hyväilisi samalla kiveksiä ja anaalia.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama997810Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä1466562Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve1804679Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu2423207Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta972717Ruotsissa uusi monikulttuurisuusongelma: Mummonraiskuut
Ilmiö räjähti käsiin ja nyt painetaan paniikkinappulaa. Moni vanhustenhoivayhtiö on joutunut jopa lopettamaan, koska keh622144- 1471818
Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari121816Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa231675Yhteydenotto
Tiedätkö tai ymmärrätkö syyn, miksi kaivattusi ei ota sinuun yhteyttä? Mikä se syy on?1971604