Nämä yksikertaiset,ei halua ymmärtää, että Nato n Kosovonkin suojelu pommituksineen,on kuin Venäjä Luhanskin ja Donetskin alueita !?
Mihin Suomi Natoa tarvitsee,eihän siitä edes ollut Venäjän ärsyttäjäksi,ei muuta kuin painukoon helevettiin,elättinä !?
Vasemmisto kateelliset ja rasistit,on vallannet tämän voorumin,osoitus yksinkertaisuudesta !?
Anonyymi-ap
2
101
Vastaukset
- Anonyymi
Tajuatko sinä olet iksinkertainen.
Näyttää tuo kannatuksen laskun, sinua syövän. - Anonyymi
Se on kuin Ukrainan sodan aloitus, kun Poroshenko on sen tunnustanut,niin se ei Venäjän vastustajille riitä,on rasisminkin huippua,kateudesta puhumattakaan !?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2123916Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii632485Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3922326- 472243
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561257
- 721186
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251136