Hei! Olisi tollanen 13 hp:n paikallismoottorin kaasutin, ja säädöt mitä todenäköisemmin pielessä, millaiset säädät tällaisessa kuuluisi olla? Välillä käy pelkällä ryypyllä.
Googlesta löytää kuvan kaasuttimesta haulla honda gx 390 kaasutin. Tähän kun ei kuvaa saa millään tulemaan.
13hp 4t paikallismoottorin kaaauttimen säätö
3
428
Vastaukset 3
- Anonyymi
tossa kaasarissa kuuluu olla sellaset säädöt että se moottori käy ja toimii.
- Anonyymi
Saattaa olla joku suutin tukossa. Pura ja puhdista. Muista koota myös oikein. Ei niissä ole montaa osaa.
- Anonyymi00004
kuulostella kokeilla tyhjäkäynti,esin motorisaha oli ruvaa kiini,ja avaa 1.5-kierosta.muuten kieroksiin on amaatilainen-mittari.jos ei muuten ole kunossa huolettu,poltoaine,voi vika siis olla mualakin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 362032
- 41630
- 40593
- 42480
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne60470- 61469
- 45450
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6427Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14423- 40411