Yhteinen tekijä

Anonyymi-ap

Juutalaisia on about 10 miljoonaa ja ne pallottaa koko maailmaa. Ihan siis miten lystää. Ja Lestoja löytyy päälle satatuhatta ja he pallottaa Suomea ihan miten lystää. Eikös tässä ole vähän niinkuin yhteinen tekijä? Emme tahdo olla rasisteja. Mutta joku raja pitäisi olla

2

219

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Otapa selvää asioista, ettet enempää munaa itseäsi!
      Nämä itseään juutalaisiksi valehtelevat eivät ole mitään juutalaisia, vaan kasaareja, jotka muuttivat muinoin peniksenpalvontauskontonsa talmudismiin, koska siinäkään uskonnossa ei ole Helvettiä jolloin saivat vapaasti jatkaa ryöstelevää ja rettelöivää elämäntapaansa niinkuin siihenkin asti. Lisää vaikka Wikipediasta.
      Nämä kasaarit olivat siis Euroopassa samanlaista roskajoukkoa kuin mustilaiset Intiassa. Samalla tavalla molemmat saivat lähteä maailmalle hyljeksittyinä kiertolaisina.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      339
      1976
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      47
      1629
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      154
      1311
    4. 143
      1158
    5. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      502
      1151
    6. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      84
      1141
    7. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      1057
    8. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      79
      1042
    9. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      48
      962
    10. Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen

      Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten
      Suomalaiset julkkikset
      9
      948
    Aihe