Onko muita kavereita, joita käyttävät jockstrappeja? Millaiset teillä on ja missä pidätte? Itse käytän perinteisiä valkoisia leveällä vyötäröllä ja vehkeille hyvin joustava pussi.
Jockstrapit
7
468
Vastaukset
- Anonyymi
Kiihottavan oloisia ovat ja tuovat peppua kivasti esille kun värikontrastia siinä ympärillä.
- Anonyymi
Tuleee kyllä käytettyä varsinkin kesäisin
- Anonyymi
Samoin, kesäisin tulee käytettyä
- Anonyymi
Kyllä silloin tällöin, sellaiset joissa on kunnon kalupussi eikä purista, puuvillaisia. Eri värisiä. Nuorempana käytin useammin..
- Anonyymi
Kesällä tulee käytettyä
- Anonyymi
Välillä lenkillä tulee pidettyä lycra-housujen alla. Joko lyhytlahkeisten tai pitkälahkeisten alla. Pitävät hyvin pallit ja kyrvän paikoillaan.
Joskus tsekkaan lähtiessä peilin edessä, että näkyykö strapsien nauhat perseen päällä ulkopuolisille. Todennäköisesti vain jos pyllistää kovasti ja eikä sekään haittaa.
Kivat pitää päällä ja kiihottavat myös jonkin verran, kun laitan ne päälle. Sitten ne unohtuvat ja ovat kuin mitkä tahansa alushousut. - AnonyymiUUSI
Ostin ensimmäiset Jocksit pari vuotta sitten. Ne oli heti mun juttu. Oon käyttänyt niitä säännöllisesti ja varsinkin aluksi ne sai mut liiankin kiimaiseksi. Useesti piti runkata kesken työpäivänkin. Nykyään hieman laimentunut ja laajentunut tuo alkkari valikoima. Kun hankin uudet niin vedän aina spegut niihin ennen käyttöönottoa. Sellainen fetissi mulla. Melkein aina runkkaan alkkareissa.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1476999
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1505916- 1255086
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.444637Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?554028- 673198
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.553130Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m252842- 452410
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢162313