Trumpin päätös voimaan tänään – hinnat nousivat jopa 377 prosenttia
Amerikkalaiset eivät ehkä ole aiemmin saaneet tuta presidentti Donald Trumpin tullipäätösten iskua – mutta perjantaina ovat.
Trumpin päätös voimaan tänään hinnat nousivat jopa 377 prosenttia Amerikkalaiset eivät ehkä ole a
Anonyymi-ap
3
114
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa välttää amerikkalaisia tuotteita. Kannattaa välttää kiinalaisia tuotteita.
- Anonyymi
Minä ostan vain temu tuotteita, en osta suomesta mitään !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä ostan vain temu tuotteita, en osta suomesta mitään !
Venäjän ystävä Kiina kiittää tuestasi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2123946Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii642508Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3922326- 472243
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561267
- 721196
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251146