Kotiviestissä oli nimi, oli 65 v. Eikös Markoff ollutkin Taipaleen discon portsarina 80-luvulla? Sellainen raamikas voimamies, ajoi Mersulla. Mukava poke oli.
Hotelli Taipaleen portsari Ari Markoff on kuollut???
Anonyymi-ap
5
488
Vastaukset
- Anonyymi
Jokainen meistä kuolee. Jotkut nuorempana.
- Anonyymi
25-30 vuotta liian aikaisin! Arilla olisi ollut vielä paljon nähtävää ja koettavaa ja monet uudet Mersun mallit olisi nähnyt mitä uusia vielä tulee.
- Anonyymi
Itse en pelkää kuolemaa.
- Anonyymi
Joopatijoo...jos joku kysyy onko Markoff kuollut äskettäin te alatte tampiot kertomaan mielipiteitänne kuolemasta. Olette aika yksinkertaisia.
- Anonyymi
20 vuotta poltin kannabista joka päiövä
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 377292
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533652Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu463524- 623278
- 512954
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342789Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/482691Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint292458IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1831792- 471531