Mikä homma persut taas oli tämä tappelu, barbaariviihdetapahtuma? Eikö ole muuta tekemistä kun tommosta sontaa järjestää ja seurata ja siellä yleisössä hihkua?
Stagalan ja Immun tappelu. Mikä homma persut?
Anonyymi-ap
17252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Pian järjestetään perisuomalaisia puukkohippa kisoja .
Demareiden iso poika Antti Lindman oli seuraamassa illan ottelua, oliko Paavo Arhinmäki n.myöskin
Sammuiko taas katsomoon?
Paavo Arhinmäki jolla oli vaikeuksia pysyä hereillä kyselytunnilla, vähän väliä silmä luppasi, puolue toveri hätteli ja kertoi missä mennään.Siinnä meni kokovaalikausi ryypätessä ja rällätessä.
Tämä vasemmistoliiton Paavo meni takinkäännöllä hallitukseen 2011.Tuo hallitus leikkasi lapsilta ja vanhuksilta. Samalla jakoivat miljardien eurojen tukipaketteja etelä-eurooppaan.
Mitä Persuille oli tekemistä tämän ottelun kanssa, aivan sairas aloitus.
antin mielestä mma helpompaa kuin hallituksen kanssa puhuminen? jäänyt nimittäin antti höpöpuheista nyt kiinni-veroale jutut
Ja ainun mielestäsi on oikein panetella ihmisiä asioista mistä sinulla ei ole aavistustakaan .satupalstoilla varmaan juttusi menisi täydestä mutta että panettelet yleisellä palstalla jotain ihmistä josta olet tehnyt mielessäsi alentavia mielipiteitä , ei ole koskaan okay .narratiivisi on todella hyvin läpinäkyvää ja kertoo kaiken siitä millainen olet ihmisenä .
Valiettavasti
Somen uusnousukkaat ja wannabenousukkaat sivistymättömät oikeistolaiset nimimerkit kovasti hehkuttivat kyseistä barbaaritappelua viesteissään. Väkivalta kiehtoo siellä äärioikealla?
minä en arvosta muuta kun tätä 🤔https://www.youtube.com/watch?v=qjjkvm8SKng
Oletko sinä ap 5 vuotta vai sellaisen tasolle jäänyt kun sensroit taas muiden viestit? Korvaten ne väittelyillä itsesi kanssa.
Viikinki olisi hakannut molemmat samalla kertaa kädet selän taakse sidoittuina.
Anonyymi
2025-05-04 11:50:04
UUSI
melkein 30 kiloa pudotti painoa jne ja otti putosi sekunneissa. Ei tuon enempää voi tulla enää julkisesti nolatuksi? Siksi se Soini ei uskaltanut Halla-ahon kanssa astua areenalle ottelemaan kummasta tulee puolueen pj?
Mikä homma oli kun demareiden kulttuurinneuvos sai tuomion seksihurjasteluistaan?
Oletko kateellinen, kun et ole ikinä saanut naista?
Jospa se oli motannut jotakin pienempäänsä persupedofiiliä?
Älähän nyt, äitisikin antoi himolla torttua.