Oon 21v ja oon maannu noin 32 miehen kanssa. Hengailin nuorempana (11-16v) semmosen äijäporukan kanssa (nuorimmat oli mun ollessa 11 ehkä 13v ja vanhimmat 21) joille aina annoin. Ne sano et näki mut pikkusiskona, mut laitto mut tekee nöyryyttäviä ja seksuaalisia asioita. Olin 12 ku ne pani mua kaikkiin reikiin, ja haukku huoraks. Se tuntu nöyryyttävältä jo sillon. Ne anto mulle herkkuja ja alkoholia. Sen jälkeen oon ollu suht hyperseksuaalinen, ja maannu tyyliin jokaikisen miehen kanssa joka on mua yrittäny. Oon tehny hävettäviä asioita. En tiedä haluaako kukaan enää mun kanssa tulevaisuutta, joten ehkä ainut vaihtoehto on tehdä tätä vaan lisää.
Suuri bodycount (traumadump)
15
268
Vastaukset
- Anonyymi
Aijai 12-vuotaaina eka gangbang. Oliko edes hyvää? Saako myös kysyä että mitä ihmettä sun vanhemmat teki jos hengailit koko aikas vaan joiden epäilyttävien miesten kanssa.
- Anonyymi
Minun yksi exä seurusteli kolmetoista vuotiaana aikuisen kanssa jonka isä raiskasi vielä häntä jatkuvasti.
Kun aloimme seurustella hänen ollessa 22 vuotias oli hänellä yli 40 exää jo. - AnonyymiUUSI
Kyllähän se siis sattu, ja oli vähän epämukavaa, mutta myöhemmin jääny fantasiat päälle tosta. Ja vanhempia ei oikeastaan ikinä kiinnostanu mun asiat, jonka takia päädyin tän porukan kanssa alunperin hengaamaan.
- Anonyymi
Ehkäpä voitaisiin yhdistää nuo molemmat. Tulevaisuus ja jatkaa antamista😉
M43- AnonyymiUUSI
Mistä päin oot?
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Mistä päin oot?
Porin liki
- AnonyymiUUSI
emt, toi kuulostaa aika kuumalta
- AnonyymiUUSI
Olisin mielelläni ollu tossa porukassa mukana. Ton ikäsellä on vielä tiukat reiät, ja kunnon jyystäminen ois varmasti tuntunu hyvältä.
- AnonyymiUUSI
Olet henkisesti sairas jos haaveilet käyttäväsi seksuaalisesti hyväksi yksitoista vuotiasta.
- AnonyymiUUSI
Leikit ja rakasteleminen on elämän suola ja sokeri. Kertymä 32 miestä 10 vuoden ajalla taitaa nykyään olla lähellä keskiarvioa, jos edes sitä. Useilla nuorilla naisilla oli -70 luvulla eri mies ihan joka viikonloppu.
- AnonyymiUUSI
Toi itseasiassa auttaa, kiitos.
- AnonyymiUUSI
Olis kiva olla yks body lisää sun laskuihin.
- AnonyymiUUSI
Jos haluat oikeasti keskustella traumoistasi, täälläkin on varmasti palsta mielenterveydestä. Täällä vastaukset ovat yllä olevien luokkaa.
- AnonyymiUUSI
Ei mua oikeastaan haittaa, kunhan halusin ventata jonnekin, ja päättelin etten uskalla tämmöstä laittaa mihinkää lasten nähtäville. Terapiassa siis myös käyn, niin siellä lähinnä oikeesti keskustelen.
- AnonyymiUUSI
Anonyymi kirjoitti:
Ei mua oikeastaan haittaa, kunhan halusin ventata jonnekin, ja päättelin etten uskalla tämmöstä laittaa mihinkää lasten nähtäville. Terapiassa siis myös käyn, niin siellä lähinnä oikeesti keskustelen.
Ois kiva kuulla sun ajatuksia tästä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!1452505Näetkö feminismin uhkana
Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?2031190Tykkäätkö halaamisesta?
Minä en. Tänään tuttava, jolle olen maininnut että en pidä halaamisesta, yritti halata minua ja olen vieläkin ihan raivo1131091Hinduilu on suurta eksytystä
tekosyvällinen tarina uppoaa moneen. Harhautusta todellisen Jumalan yhteydestä. Kuka haluaisi nähdä sielunvaelluksessa389940Malmin tapaus on järkyttävä
Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi298911- 98888
- 66868
- 53851
- 46839
- 60822