Miten alkaa Dominaksi

Anonyymi-ap

Olisin kiinnostunut alkamaan Dominaksi. Uskoisin olevani erinomainen Domina, mulla on vähän niinkuin taipumusta😇

Mistäköhän lähtisin etsimään asiakkaita? Ja nyt en puhu mistään Perasta & Arskasta.

5

642

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voisin olla opetus asiakas sulle. 🤭

    • Minkälaiset jutut sinua kiinnostaa?

      Netti-ilmoituksella saat varmasti potentiaalisten asiakkaisen kyselyjä kun kerrot vaikkapa, että mikä sinua kiinnostaa ja rajasi mitä et tee/halua. Ja sitten yhteystieto vaikkapa sposti. Ihan jo vaikkapa tältä sivustolta, joskin löytyyhän niitä sitten asianmukaisiakin palstoja.

      M44 sub

    • Anonyymi

      No ihan alkuun tarvitset paikan, missä voi ottaa asiakkaita vastaan. Sitten tietysti erilaista rekvisiittaa, asuja ja muuta välineistöä. Tämän jälkeen on hyvä tehdä kotisivut, sekä tietysti keksiä domina-nimi itselle. Haluatko olla Valtiatar, Miss vai Lady? Kotisivuille mahdollisimman paljon valokuvia paikasta, jossa toimit ja mahdollisimm kattava tietopaketti itsestäsi ja tarjoamistasi palveluista. Ja tietysti hinnasto. Kun nämä ovat jiirissä, ei muuta kuin ilmoitusta esim. seksitreffit.fi sivustolle.

    • Yllä oleviin neuvoihin lisäisin, että kannattaa miettiä miten meinaat pitää huolta sun turvallisuudesta, dominoit sitten livenä tai etänä. Domina-nimen lisäksi kannattaa miettiä myös oma domina-persoona. Oletko tiukkaa kuria pitävä kyykyttäjä, kenties pehmeämmän lähestymistavan omaava vai jotain muuta?

      Aiemmin mainittujen lisäksi tilin voi tehdä vaikkapa Twitteriin/X, jossa voi aika vapaasti postailla. TikTok ja IG voi myös toimia, mutta niissä on paljon tiukempi sensuuri. Sitten voi tietysti laittaa pystyyn jonkin 18+ sivuston profiilin (OnlyFans, Fansly jne.), mutta näillä sivustoilla ei saa sopia tapaamisista jos livenä meinaa tehdä eli toimii etähommiin/kuvien ja videoiden myyntiin/oman persoonan esittelyyn.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      242
      9226
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      151
      3382
    3. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      4
      2775
    4. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      174
      2324
    5. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      104
      1889
    6. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      187
      1855
    7. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      182
      1735
    8. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      139
      1381
    9. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      60
      1367
    10. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      126
      1238
    Aihe