Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Satula

Onko muita jotka käy pyöräkellarissa haistelemassa naapurin rouvan fillarin satulaa.Monesti oon kuolannut siihen ja hieronnut kulliani sitä vasten.
53968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kaikkea te miehet teette... mitähän minunkin polkupyöräni kanssa touhutaan pyörävarastossa?

Äänestä
  • Älä kuvittele liikoja, jos et oo minkään näkönen.

    Äänestä

se nainen kun istuu siihen, niin se voi tulla raskaaksi.
Arvaa onko hauskaa jos deeänaasta löydetään sut isäksi.

Äänestä

::::::::)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haistelija kirjoitti:

Onko muita jotka käy pyöräkellarissa haistelemassa naapurin rouvan fillarin satulaa.Monesti oon kuolannut siihen ja hieronnut kulliani sitä vasten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu