Täällä käy tosi kipeitä miehiä

Tosi kipeitä. En voi käsittää.
22362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

No miksi päästät niitä kotiisi

Äänestä
  • 🤣🤣🤣🤣👍

    Äänestä

  • Mistä sinä tällaisen ajatusten aatelin keksit pulauttaa ulos palstaaefön täkyn vuoksi? ainakin todistat sen tekstin oikeaksi

    Äänestä

Niin täälläkin!

Äänestä

Niin käy. Ja sairaalloisen huomionkipeitä naisia. On tämä palsta vain surullinen osoitus siitä, miten Suomi voi.

Äänestä
  • No mutta sinähän voit ujeltaa näille palstasedän esittäjille naisfiguureille ja helpottaa tätä taakkaa sisälläsi

    Äänestä

Aint that true!

Äänestä
  • "Aint"   >  Ain't

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    "Aint"   >  Ain't

    Pilkun nuzzija

    Äänestä

Parviälyn lopputulos ei ole niin priimaa aina

1Äänestä

Se on se p* llun puute hulluden alku.

Äänestä
  • Se tuskin ratkaisee dilemmaa

    Äänestä

Kyllä ne naiset on sekopäisempiä ohjailee miehiä ovat kieroja pettävät ja sitten syyttävät hiekkoa miestä olkaahan miehet vahvoja niinkuin stakala on ei naiset saa jyrätä miehen yli parisuhteessa huumorikin on sairasta pari suhteessa miettikää vaikka 1800 lukua silloin ei huumoria ollut miehet oli miehiä ja naiset kunnon naisia eiköhän olisi aika palata siihen aikaan ja ottaa kullista ja pillusta kiinni kuin aikuiset monet aikuiset ovat nykyään lapsellisia pelailevat kiusaavat toisiansa huumorilla

Äänestä

Luulen että osa täällä noista "miehistä" jotka haukkuu ja arvostelee naisia on kyllä ihan naisia itsekin. Tai sitten joitain tosi nuoria poikia.
En ainakaan itse tunne yhtäkään aikuista miestä joka käyttäytyis niiku täällä käyttäytyy mutta tiedän kyllä naisia jotka on sellaisia.

Äänestä
  • Tai tiedän mä yhden "aikuisen" miehen
    joka on tuollainen ja täälläkin palstalla
    hengaillut ellei jopa edelleenkin hengaile.
    Yks J.... persumies. ;)

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Tai tiedän mä yhden "aikuisen" miehen
    joka on tuollainen ja täälläkin palstalla
    hengaillut ellei jopa edelleenkin hengaile.
    Yks J.... persumies. ;)

    persumies... se selittääkin kaiken.

    Äänestä

Liian vähän saaneet äidiltään huomiota ja nyt kostetaan kaikille naisille 😏
Säälittävää!

Äänestä

Yhtälailla ikävästä sekopäisiä naisia, joihin itsekin lukeudun.

Äänestä

Täällä muita olekkaan.🤯

Äänestä

Tiedän ja jonkun verran jo tunnen yhtä joka täällä asuu ja pakko se on myöntää että tosi kipeä ja hirveä ihminen on. Juurikin puretaan naiseen kaikki mitä on ehkä itse saanut kokea ja niin tökerö ja lapsellinen ja päästää suustaan ihan mitä vaan. Täällä ei kyllä normaaleja miehiä ole. En tunne muita jotka kävisi täällä mutta ne onkin normaaleja. Ne elää ihan irl elämää eivätkä edes tiedä palstaa. Varokaa näitä miehiä, muuta en osaa sanoa!!!

Äänestä

Kiitos paljon.

Äänestä

Mä huomannut saman. Tää palsta kuhisee kaikkia miesfriikkejä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tosi kipeitä. En voi käsittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu