Ne hyväksikäyttää vähemmän kauniita naisia taloudellisesti, emotionaalisesti ja seksuaalisesti ja ottaa vaan kauniit naiset vaimokseen, ne saa sen anteeks kun räpyttää silmiään ja hymyilee. Tää on täysin karu totuus t. Komee mies.
Tällänen paikka maailma on, paljon ei oo ihmisellä ja harakalla eroa kun alkaa miettiin syvällisesti.
Tällänen paikka maailma on, paljon ei oo ihmisellä ja harakalla eroa kun alkaa miettiin syvällisesti.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Jaha vai niin. No tee lärvilles sitten jotain
Harakka tosin on tollasta ihmistä paljon viisaampi. Ompahan ainakin rehellinen rumuudestaan.
Taidat puhua narsismista. Tekstin perusteella luokkittelet itsesi mukaan?
Ei vaan, naiset hyväksikäyttävät miehiä. Mies nauttii siitä mitä naisella on tarjota, krhm, ja nainen siitä mitä miehellä on tarjota. Toki siinä olet oikeassa, että rumien miesten kohtalo on ruma.
Ihmisvihaaja olkoon nainen tai mies, on kykenemätön terveeseen suhteeseen. Ei se komeus ole mittari.
Vaan mielenterveys. Ihmisvihaaja tuhoaa parisuhteen.
Putin, Donald Trump,Kim Jong-un, Hitler, Elon Musk. Kaikki onkin oikeita komistuksia.
Itse asiassa, ei heistä kukaan ole epämiellyttävän näköinen.
Jaa minusta kaikki ovat. Rahalla saatu kaikki. Naiset ja valta. Komeudella mitään tee.
Eikä ykskään aja pelkällä pyörällä.
Jos olet komea mutta rikkinäinen ja kontrolloiva, et saa tervettä suhdetta millään rahalla. Terveet yksilöt lähtee vetää lopullisesti!
Just päinvastoin. Kukaan heistä ei ole puoleensavetävä.
Terv. heteronainen
Olen aloittajan kanssa täysin samaa mieltä. Naisena allekirjoitan saman.
No en sanois noin. Tai kauneus/komeus on kai katsojan silmässä..
Joskus näkee pareja joissa on komea ja ruma tai kaunis ja ruma. 🤣
Ja höpö höpö. Kyllä se mitä löytyy päästä, on se tärkein. Tietysti mukava ulkoinen olemus on se, mihin aluksi kiinnittää huomion. Että lähtee tutustumaan.
Hyviä esimerkkejä ovat Putin ja Trump.
Rumilla miehillä on karu kohtalo.Joutuvat jakamaan naisensa ja koko kylä nauraa sille lapatossulle.
Mä olen nainen ja mun mielestä harakat on kauniita/komeita. Etenkin kun läheltä näkee harakan sulkia niin niissä kimaltelee kauniisti vihreää jne.
Tää aloitus on taas jonkun Incelin tekemä ja hänen maailmankuvaansa.
Väärin. Ei se komeus syy ole. Terveet ihmiset miehet onnistuu.. siis ihmistä rakastavat ihmiset. Jotka ovat, empatia kykyisiä, avoimia, rehellisiä, luotettavia, aitoja, turvallisia jotka siis kykenevät läheisyyteen. Nämä miehet ovat arvokkaita <3
Rikkinäiset , juopot, traumatisoituneet, väkivaltaiset, lojaalittomat, kunniattomat, henkisesti tyhjät, alistavat, kontrolloivat, mitätöivät, kilpailevat, kateelliset, pinnalliset….
Ovat pahinta mitä ihminen voi kohdata. Näitä teeskentelijöitä on suurin osa.
https://youtu.be/VEqFRznSNAs?si=Lgo6Ao1oJdPbRoLE