Niin vaan kehui kunnanjohtaja kun sai kovan palkkion valehtelusta että SUOMALAISET SAA TÖITÄ😆 VA TOISIN KÄVI. Taitaa kaikki työntekijät valua taiwanista. Onko mahdollista että vihreiden ja keskustan tumma hipiäiset ministerit on messissä😁 aika tik tok tyhjäpäitä nää meidän päättäjät.
KOUVOLA TIK TAK
Anonyymi-ap
4
187
Vastaukset
- Anonyymi
Tyhjäpää sinun postauksestasi kieltämättä tulee mieleen. Vaan ei päättäjiin liittyen kuitenkaan.
- Anonyymi
Venäjä saa tyhmiltä tsuhnilta tiktokdatsan hapanimelän kentän keskelle. Pyhäjoki ryssittiin, nyt käsi kädessä Kiinan kanssa. Hybridi hyr hyr.
- Anonyymi
Venäjä rormuaa ruumiskasoilla ja raunioilla, Kiina roinavirroilla ja ruutuaddiktiolla.
- Anonyymi
Kouvola on maailman viimeisin kolkka johon noita datakeskuksia vielä huolitaan siinä toivossa että ne jättäisivät tänne rahaa. No täällä on totuttu pettymyksiin. Veronmaksajat maksaa. Kiertäkää tämä kylä mahdollisimman kaukaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 952890
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on792373- 241916
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221490Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291460Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151315- 87882
Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26867Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62816Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2729