Täysin tyhjä!
Olipas tyhjä anti tuolla kriisikokouksella...
Anonyymi-ap
11162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Miksi vastasit tähän tynkkyismillä?
tynkkyismit, ne ne vasta tyhjää kumiseepi!
Suuri kiitos ylläpidolle, kun tynkkyismi on poistettu!
Siis samaa luokkaa kuin bersujen cv:t= BLANKKO
Täytyy tavallaan ihailla niitä henkilöitä, jotka jaksavat vielä kuunnella Riikan kailottamaa satupaskaa. Omalta kohdalta ainakin mitta on täynnä. Tulkoon se Riikan satupaska sitten suorana tai vääränä. Pätkääkään en kuuntele enkä välitä.
Jo näiden persujen pärstän näkeminen kuvottaa. Valehtelulla ja asioiden vääristelemisellä saivat ääniä. Nyt on totuus valjennut ja enää ei uskota sanaakaan mitä suollatte. Alkakaapa etsiä jo työpaikkoja lopullisen romahduksen edessä.
Äärioikeistolainen rasismi ei ole perussuomalaisissa marginaalinen ilmiö, vaan jokaisen puolueen johtohahmon keskeinen ideologia. Nyt nämä rasistit ovat ottaneet uhreikseen pienituloiset kansalaiset.
Kansa ei ymmärrä.
Riikka kun on tehnyt virheitä, koska hänkään ei ole erehtymätön. Tosin hän ei itsekään tiedä, mitä virheitä.
Media ei ole suitsuttanut tarpeeksi.
Opposition penteleetkin koko ajan kimpussa.
Riikka Purraa on kohdeltu silkkihansikkain Sanna Mariniin verrattuna. Toivottavasti tuo Purran hyysäys mediassakin pikku hiljaa loppuu.
nuku meni unohtettiin ne makarat tuomatta
Kriisikokous: ei ole mitään kriisiä... No ei
Aatun kokouksissakaan ei ollut kriisiä ennenkuin laukauksien äänet kuului bunkkeriin.