Aina meinaa paniikki

Tulla jos yhtään sanot ettei enempää IRL ettet haluakaan mitään. En ymmärrä miksi en pysty siihen ajatukseen vaikka olen itsekin niin ristiriitainen sinulle.
6217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tää on tätä kaksois liekki rakkautta ja meidät universumi valmistaa.meidät toisillemme..vähän niinkuin puhdistaa kaikesta mitä ei saa tuoda siihen tähän meidän rakkaufen suhtees

Äänestä
  • UPS..siis meidän rakkaus suhteeseen. 😢💫

    Äänestä

Soita niin sovitaan milloin voidaan tavata. Mulla kamala ikävä sua. 🥲🩷

Äänestä

Sä pelkäät menettää!

Äänestä
  • Niin pelkään yli kaiken. Elämäni rakkaus

    Äänestä

  • Et menetä, mut jollet ota yhteyttä et saakaan. Näi on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tulla jos yhtään sanot ettei enempää IRL ettet haluakaan mitään. En ymmärrä miksi en pysty siihen ajatukseen vaikka olen itsekin niin ristiriitainen sinulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu