Sanoit että mun kannattaa

Se posti sulle laittaa mut miks sä et vastaa? Odottatko multa jotain vielä vai?
17880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

En tiedä minne postiin, kuka laittoi, tai kenelle tää on..

Äänestä

Kuka ensinnäkin oot?

Äänestä

Oon niin solmuun mennyt sinusta en osaa sanoa mitään

Äänestä
  • Mikä nyt on niin solmussa?

    Äänestä

  • Sanotaan että jotain on solmussa, silloin solmussa olemiseen tarvita edes toista aina vai tarviiko. Omat raha-asiat tai ajatuksetkin saattaa olla solmussa. Ja toki on mahdollista, että myös koko ihminen on menee solmuun.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mikä nyt on niin solmussa?

    Sinun pää ainakin, palstasedän haastattelija.

    Äänestä

Mitään postia tullut edes?

Äänestä

yötä🥹

Äänestä

Ei minulta ❤️
Ymmärrän, että mahdolliseen vastaamiseen voi mennä aikaa ja en halua antaa minkäänlaista painetta ❤️

Äänestä

Arvelluttava viesti on.

Äänestä
  • Ilman muuta tämä palstaäijän avaus on epäilyttävä, vähintään siitä syystä, että sinun vakoilevaa päätäsi alkaa riivata ajatus ettet pääse tähän postiin käsiksi. Voimia sinulle ja työparille

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Ilman muuta tämä palstaäijän avaus on epäilyttävä, vähintään siitä syystä, että sinun vakoilevaa päätäsi alkaa riivata ajatus ettet pääse tähän postiin käsiksi. Voimia sinulle ja työparille

    Eli tälle nk työparille joka yrittää löytää ipyhtäläisyyksiå tämän jonnin joutavan joikaamisen takia. Sinä merkkaat ja hän tulee perässä

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Eli tälle nk työparille joka yrittää löytää ipyhtäläisyyksiå tämän jonnin joutavan joikaamisen takia. Sinä merkkaat ja hän tulee perässä

    Varmaan tämä tällainen myötähäpeän tunne alkaa laajeta valtakunnallisesti kun aikuiset miehet viittii polpotella

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Varmaan tämä tällainen myötähäpeän tunne alkaa laajeta valtakunnallisesti kun aikuiset miehet viittii polpotella

    Vai onko vielä se harha päällä, että tässä ollaan jonkun ravintoketjun huipulla, tiuhti ja viuhti?

    Äänestä

Miten voi vastaa jos ei ole nähnyt mihin vastata?

Äänestä
  • No kannattaa ehkä miettiä ettei palstasedän postiprovo koske sinua, niin ei mene yöunet tms

    Äänestä

Tiedoksi jollekin.....
Joku syy miksi taas kerran säpot ei liiku multa eteenpäin eikä myöskään tule mulle perille.

-pipsa-

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se posti sulle laittaa mut miks sä et vastaa? Odottatko multa jotain vielä vai?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu