Ikämiehenä olen kokeillut ja nauttinut vaimon kanssa lukuisista eri asennoista. Olen saanut naida neljää eri naista, jokainen on ollut omanlaisensa.
On naitu lähetyssaarnaaja-asennossa eniten , sitten mies alla vaimo päällä, kyljellään vuoteessa, kylpyhuoneesa seisaaltaan vaimolla toinen jalka jakkaralla, matalalla järvessä seisaaltaan kevyt vaimo sylissä, saunan lauteilla takaapäin miedossa löylyssä vaimo sylissä jne.
Fantasia auttaa seisokkiin, kun tiedän että vaimokin on saanut monen kokokoista ja näköista munaa. En koe mustasukkaisuutta millään tavalla.
Nautinollisia hetkiä muillekin seksistä pitäville niin miehille kuin naisillekin - elämä
on ihanaa!
Keinot ovat monet
14
1783
Vastaukset
- Anonyymi
Samoin "fantasoin" useasti eri naisista ja välillä miehistäkin nussiessani vaimoni, eniten kuvittelen nussiessa vanhaa leskianoppiniani...
- Anonyymi
On se kivaa kun mies alla ja vaimo päällä. Sillloin vaimon g -piste osuu parhaiten nautittavampaan kohtaan ja sitten nopeahko kääntyhuminen lähetyssaarnaaja-asentoon, jotta mies voi laukaista lämpimät spermat vaimon alapäähän.
- Anonyymi
Seksissä on elämän eliksiiriä, eli jaksaa paremmin. On suuri ilo myös kokea, että muna seisoo lähes joka yö, silloin kun ollaan terveen kirjoissa. Aktiivisuus seksissä pitää aktiivisena muissakin asioissa. Iällä ei ole juurikaan väliä.
- Anonyymi
Pikku idiootit kommentoimassa vaipat märkänä.
- Anonyymi
Isot ja pienet samassa veneessä, eikä tarvitse olla edes idiootti. Mastuis se varmaan sullekin vai miten on?
- Anonyymi
Onkos idioitti saanut seksiä? Epäilen ettei ole saanut, turpaveikot eivät yleensä saa
- Anonyymi
Turpaveikot ovat veikkoja vain puheissa ei toimissa. Se tiedetään.
- Anonyymi
Auts nyt taisi sattua arkaan paikkaan kun turpaveikko hiljeni kokonaan heh
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Auts nyt taisi sattua arkaan paikkaan kun turpaveikko hiljeni kokonaan heh
Spede se taas sekoilee buaahaa
- Anonyymi
Ihanaa vaimoa on kiva naida. Hän on kiimainen tumma lyhyt ja kurvikas 50v puuma. Ei ujostele enää ja tykkää kullista kovasti.
Naitiin laiturilla kuuman auringon alla. Ensin seisaaltaan työnsin kalun kuumaan ja liukkaaseen koloon.
Katseltiin kiiltävää kalun vartta joka kirnusi pillussa.
Vaimo kääntyi ja nojautui eteenpäin pidellen tuolista kiinni.
Panin takaapäin ja katselin kun pakarat hytkyivät työntöjen tahdissa.
Viimein tunsin spermalastin lähtevän liikkeelle ja työnsin kalun pohjaan asti.
Orgasmin ihana tähtisumu täytti minut kun laukesin vaimoni sisään.
Vedin löystyneen kaluni ulos ja istahdin tuolille ihailemaan työni tulosta.
Ihanaa kesää kaikille.- Anonyymi
Spedellä taas lääkitys persiillään buaahaa
- Anonyymi
Tuolla asennolla kun työstät naista on varmasti tyytyväinen, vielä kun pidät huolta että sisäreisi hankaa hyvin klitorikseen.
https://sexinfo101.com/positions/scissors/scissored-flagpole?set=twisted-entry- Anonyymi
Toinen vaihtoehto jos naisella jäykkyyksiä..
https://sexinfo101.com/positions/scissors/twisted-kneeling-scissors
- Anonyymi
En tiedä mutta itseäni vituttaa nykyinen kumppani kun naiskennellut yli 50 jätkän kanssa ennen minua ja nuorten sellaisten kanssa..
Ei todellakaan ole mikään ylpeyden aihe monet panemiset.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään865171Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen533326Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,712694Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.621358Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3041278Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?191203Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121086- 461040
- 411026
Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2291008