Keinot ovat monet

Anonyymi-ap

Ikämiehenä olen kokeillut ja nauttinut vaimon kanssa lukuisista eri asennoista. Olen saanut naida neljää eri naista, jokainen on ollut omanlaisensa.
On naitu lähetyssaarnaaja-asennossa eniten , sitten mies alla vaimo päällä, kyljellään vuoteessa, kylpyhuoneesa seisaaltaan vaimolla toinen jalka jakkaralla, matalalla järvessä seisaaltaan kevyt vaimo sylissä, saunan lauteilla takaapäin miedossa löylyssä vaimo sylissä jne.
Fantasia auttaa seisokkiin, kun tiedän että vaimokin on saanut monen kokokoista ja näköista munaa. En koe mustasukkaisuutta millään tavalla.
Nautinollisia hetkiä muillekin seksistä pitäville niin miehille kuin naisillekin - elämä
on ihanaa!

14

1738

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Samoin "fantasoin" useasti eri naisista ja välillä miehistäkin nussiessani vaimoni, eniten kuvittelen nussiessa vanhaa leskianoppiniani...

    • Anonyymi

      On se kivaa kun mies alla ja vaimo päällä. Sillloin vaimon g -piste osuu parhaiten nautittavampaan kohtaan ja sitten nopeahko kääntyhuminen lähetyssaarnaaja-asentoon, jotta mies voi laukaista lämpimät spermat vaimon alapäähän.

    • Anonyymi

      Seksissä on elämän eliksiiriä, eli jaksaa paremmin. On suuri ilo myös kokea, että muna seisoo lähes joka yö, silloin kun ollaan terveen kirjoissa. Aktiivisuus seksissä pitää aktiivisena muissakin asioissa. Iällä ei ole juurikaan väliä.

    • Anonyymi

      Pikku idiootit kommentoimassa vaipat märkänä.

    • Anonyymi

      Isot ja pienet samassa veneessä, eikä tarvitse olla edes idiootti. Mastuis se varmaan sullekin vai miten on?

    • Anonyymi

      Onkos idioitti saanut seksiä? Epäilen ettei ole saanut, turpaveikot eivät yleensä saa

    • Anonyymi

      Turpaveikot ovat veikkoja vain puheissa ei toimissa. Se tiedetään.

      • Anonyymi

        Auts nyt taisi sattua arkaan paikkaan kun turpaveikko hiljeni kokonaan heh


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Auts nyt taisi sattua arkaan paikkaan kun turpaveikko hiljeni kokonaan heh

        Spede se taas sekoilee buaahaa


    • Anonyymi

      Ihanaa vaimoa on kiva naida. Hän on kiimainen tumma lyhyt ja kurvikas 50v puuma. Ei ujostele enää ja tykkää kullista kovasti.
      Naitiin laiturilla kuuman auringon alla. Ensin seisaaltaan työnsin kalun kuumaan ja liukkaaseen koloon.
      Katseltiin kiiltävää kalun vartta joka kirnusi pillussa.
      Vaimo kääntyi ja nojautui eteenpäin pidellen tuolista kiinni.
      Panin takaapäin ja katselin kun pakarat hytkyivät työntöjen tahdissa.
      Viimein tunsin spermalastin lähtevän liikkeelle ja työnsin kalun pohjaan asti.
      Orgasmin ihana tähtisumu täytti minut kun laukesin vaimoni sisään.
      Vedin löystyneen kaluni ulos ja istahdin tuolille ihailemaan työni tulosta.
      Ihanaa kesää kaikille.

      • Anonyymi

        Spedellä taas lääkitys persiillään buaahaa


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      En tiedä mutta itseäni vituttaa nykyinen kumppani kun naiskennellut yli 50 jätkän kanssa ennen minua ja nuorten sellaisten kanssa..
      Ei todellakaan ole mikään ylpeyden aihe monet panemiset.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      249
      14194
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      61
      7220
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      200
      6957
    4. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      41
      5039
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      109
      4817
    6. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      74
      4687
    7. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      80
      4395
    8. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      19
      4371
    9. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4132
    10. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      101
      3921
    Aihe