"Vietiin haavoille kynttilöetä, ee kun tuota kukka?
https://youtu.be/kOxKYEHZ1iA?si=69ElnUNwyvjevnS5
Pätkiikö muisti
9
433
Vastaukset
- Anonyymi
Huonot elintavat, korven kuset ja tyhjänpäiväinen höpäköinti eivät ainakaan paranna muistia koska mitään ei tarvitse oppia.
Navigaattorin akkakin ajaa autoa. - Anonyymi
Onkohan siellä kuinka monta kymmentä vara-akkua kiviraunioiden aarteena odottamassa uudelleen syntymistä?
- Anonyymi
En tiedä
- Anonyymi
Huppapupaa,mestari tienovaa,seurataan ahnaasti.
- Anonyymi
Pultitkin ovat muuttuneet punteiksi.
- Anonyymi
Todella ahdistavaa katsoa ja kuunnella ihmisiä jotka eivät vielä vanhanakaan osaa olla aikuisia.
Mutta mitempä ihminen jolla ei ole omia lapsia huolehdittavana edes osaa aikuistua. - Anonyymi
Usein ja lähes poikkeuksetta ihminen aikuistuu vasta sitten kun omilla lapsilla ei menekkään niin hyvin kuin odotti ja oli jopa ylpeä menestyvistä lapsistaan.
On jotenkin käsittämätöntä millä metsäman huumasi aikuiset ihmiset niin, että täysin tuntemattomat ihmiset alkoivat silmittöminä ja kuuroina palvomaan kuin euroviisujen voittajaa tai maailmanmestaria? - Anonyymi
Ihmiset eivät ymmärrä että hän on pelle. Savolalnen pelle ja pelleillä on aina se pimeä puoli mikä voi olla todella pimeä.
- Anonyymi
Omit kostaja kuvaa tätä pimeää puolta. Omit tulee ja kirveellä tappaa kaikki. Huomatkaa kirveellä kun talossa ei ole tuliaseita ja pimeä puolikin myöntää realiteetit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 666351
- 645727
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1334948- 624005
- 143875
- 363287
- 713073
- 632925
- 772689
- 492017