Vatsa taas aivan kuralla

Anonyymi-ap

Viikko tullut juotua nyt pirkkaolutta ja vatsa on aivan sekaisin. Äsken kun yritin ihan varovasti pieraista sängyssä niin ripulit purskahtivat alushousuihin ja sängylle. Siis aivan vesimäistä erittäin pahanhajuista limaista vaaleanruskeaa ripulivettä.

8

304

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuskin se sana "pirkka" siinä mitään ratkaisee. Kalja kuin kalja voi tehdä samaa.

      • Anonyymi

        Pirkka-oluen tekee Olvi suomalaisesta mallasohrasta. Lidlin oluet tehdään Olvin tehtaalla Iisalmessa.


      • Anonyymi

        "Kotimaista" on se toinen taikasana. Ukko juo niitä vaikka 30.


    • Anonyymi

      No kävele toilettiin, tähistä pönttöön, ja pieraise sydämesi kyllyydestä, vaikka pönttö ruskeaksi. Ei tarvii sänkyä sotkea, ja vähemmän siivousta sulla.

    • Anonyymi

      Join syksynä 16 päivää, pelkkää kaljaa, niin lopulla tuil jo kauppareissulla housujen lävitte vetelät paskat portaikoon

    • Anonyymi

      Olen pitkään jo juonu runsaasti. Voisin olla kateellinen, koska itse kärsin ummetuksesta juopottelun tähden.

    • Anonyymi

      Minä kävi prisman wc pasgansin reilusti. Vedtin pytyn kuten asiaankuuleet. Mutta kaikki ei tehdä viisas vaan pönttö on jäänyt tawara täysi. Se on set akkliittia. Inte trevlight.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      117
      2418
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      38
      1501
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      643
      1016
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      993
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      962
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      97
      888
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      875
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      710
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      706
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      686
    Aihe